Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина провела в останню путь двох своїх захисників

Чернігівщина провела в останню путь двох своїх захисників

 

13 липня у двох громадах Чернігівщини пройшли заходи прощання з двома захисниками - солдатом Єфременком Владиславом Ігоровичем та старшим солдатом Федорченком Геннадієм Олександровичем. Про це повідомляє Чернігівський ТЦК та СП, сайти місцевих громад, друзів та родичів чоловіків.Солдат Єфременко Владислав Ігорович народився 25 жовтня 1997 року в місті Первомайськ Миколаївської області. У 2015 році закінчив Варвинську ЗОШ I-III ступенів, а потім Прилуцький агротехнічний коледж за спеціальністю "електрифікація". У жовтні 2020 року вирішив долучитися до лав оборонців України, підписавши контракт з військовою частиною А0281.

Після початку повномасштабної війни на посаді командира відділення боронив Україну від загарбників. Останнє бойове завдання виконував поблизу одного з населених пунктів Харківщини, а від 9 квітня 2022 року вважався зниклим безвісти. 7 липня 2023 року вдалося ідентифікувати тіло полеглого воїна. Попрощалися з Захисником у Варві, поховали на місцевому кладовищі 13 липня.Старший солдат Федорченко Геннадій Олександрович народився 27 грудня 1973 року у місті Борзна. Тут виріс, навчався в Борзнянській школі-інтернаті, а після її закінчення продовжив навчання та став кваліфікованим будівельником.

До лав ЗС України долучився після початку повномасштабної війни - у січні 2023 року. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А4773 на посаді старшого розвідника-снайпера.

Загинув 8 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Вдома на нього чекали донька, молодший брат та батько.
Поховання Геннадія Федорченка пройшло 13 липня 2023 року у Борзні.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, Борзна, Варва

Добавить в: