Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Начальника ніжинського управління ЖКГ підозрюють у розтраті майже 1 млн. гривень

Начальника ніжинського управління ЖКГ підозрюють у розтраті майже 1 млн. гривень

 

Кушніренко Анатолія Миколайовича начальника ніжинського управління ЖКГ підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 4, 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України. Дане провадження щодо Кушніренко розпочато 27.12.2022 року.Досудовим розслідуванням встановлено, що Кушніренко, обіймаючи посаду начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, будучи службовою особою, яка виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, шляхом зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою з директором ТОВ «Чернігів Буд» здійснив видачу завідомо неправдивих офіційних документів та розтратив кошти місцевого бюджету Ніжинської міської ради на загальну суму 937 959 гривень 28 копійок. У розслідуванні фігурує договір, за яким договором № 358 від 12.12.2022 року за яким мали провести роботи по розбиранню покриттів від залишків фігурних елементів мощення, розбирання бетонної основи вручну та розбирання основи із щебеню.

Слідча відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління ГУНП в Чернігівській області звернулася до суду із клопотанням, погодженим прокурором Ніжинської окружної прокуратури про застосування щодо підозрюваного запобіжний захід у виді застави в розмірі 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 939 400 гривень.

Прокурор та слідча у судовому засіданні клопотання підтримали, посилаючись на обставини викладені у ньому та додані докази. Додатково прокурор пояснив, що органом досудового розслідування враховано майновий стан підозрюваного, якому на праві власності належать: житловий будинок та земельна ділянка у місті Ніжині; частка у комплексі у селі Кладьківка Куликівського району, та два автомобілі. Також, підозрюваний перетинав кордон, у тому числі в період воєнного стану. Розмір застави визначений зважаючи на суму збитків.

Суд постановив відмовити у задоволенні клопотання слідчої про застосування запобіжного заходу у виді застави стосовно підозрюваного Кушніренко і застосувати щодо нього запобіжний захід у виді особистого зобов`язання. В рамках даного обмеження підозрюваний має прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, суду у визначений ними час; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.

Читайте також:

Анатолія Кушніренка, начальника Управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міськради, упіймали п'яним за кермом

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кушніренко, розтрата, Чернігів Буд

Добавить в: