Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Випускник з Линовиці Богдан Турковський став одним з переможців Всеукраїнського конкурсу

Випускник з Линовиці Богдан Турковський став одним з переможців Всеукраїнського конкурсу

 

Богдан Турковський - золотий медаліст Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст., його улюблену вчительку звуть Раїса Лябах, хлопець під її керівництвом намалював малюнок, який став одним з переможців всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу "Стежками каменяра"Як розповів Турковський, задача полягала в тому, щоб намалювати малюнок за мотивами обраного твору, і він обрав "Захар Беркут". На малюнку до цього твору зображено небо, краєвид і велика колона людей, яка переходила з одного місця в інше. Також на коні посеред людей зображена головна героїня твору. Даній роботі Богдана було присвоєно на конкурсі 3-тє місце у номінації "Краща ілюстрація до творів Івана Франка".

Випускник розповів, що все своє життя обожнював малювати, але спеціально цьому ніде не вчився. На малюнок для конкурсу витратив три дні. Раз навіть не пішов до школи, бо 16 годин малював без перерви.По ходу роботи Турковський робив фото і відправляв їх на оцінку вчительці Раїсі Лябах. Вона, в свою чергу, постійно спонукала його до дій і просила, щоб малював якомога більше.

Проте Богдан обрав свою майбутню спеціальність, яка не пов'язана з мистецтвом, але у вільний час буде повертатися до творчості.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конкурс, малюнок, випускник, Линовиця

Добавить в: