Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Переселенець з Мелітополя Левент Куршутов викладає музику в Прилуках

Переселенець з Мелітополя Левент Куршутов викладає музику в Прилуках

 У квітні минулого року Левент Куршутов з двома дітьми та дружиною виїхав з окупаційного Мелітополя до Прилук Чернігівської області. Перші 2 тижні родина приходила до себе. Після цього чоловік пішов у місцевий будинок культури проситися на роботу. І невдовзі отримав власний кабінет і апаратуру для занять, а зараз керує вокальною студією "Шанс". У студію ходять діти від 4 років, найстаршій учениці - 42 роки. Левент заохочує молодших вихованців цукерками.

У Прилуки чоловік потрапив не випадково, сюди його запросив давній друг, з яким ще у студентські роки працювали на заводі. У будинку давнього друга Левент спочатку і знайшов прихисток. Місто Мелітополь зараз є адміністративним центром окупованої частини України Запорізької області.

Левент каже, що Мелітополь дуже покращився за останні 4 роки, відкрився басейн, льодова арена, покращився стан доріг та чистота на вулицях. У рідному місті у чоловіка лишаються батьки і старші брат із сестрою. На звязок батьки виходять, телефонують. Тож сьогодні Левент мріє, щоб Мелітополь і весь південь України разом з Кримом, звідки родом його батьки, деокупували наші військові.

А поки ЗСУ готуються до контрнаступу на півдні молодий викладач навчає прилучан витягувати ноти з Баму (район м.Прилуки) 5 днів на тиждень їздить у військове містечко.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Куршутов, викладач, переселенець

Добавить в: