Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Волонтери привезли до Прилук собак та котів з затоплених регіонів Херсонщини і Бахмуту

Волонтери привезли до Прилук собак та котів з затоплених регіонів Херсонщини і Бахмуту

 

Волонтерка Олександра Левченко 2 доби протряслася у фурі заради порятунку чотирилапих з регіонів Херсонщини, які затопило через знищену греблю Каховської ГЕС. Жінка розповіла, що саме її команді запропонували приїхати у сам Херсон на автовокзал. Стояти на вокзалі можна було і добу і дві, а оскільки машина була велика і примітна Олександра вирушила до Одеси і чекали на тварин вже там.На фото - Олександра Левченко

Зараз у притулку розміщено 25 собак, а вдома в неї 4 кошенят. В одному з вольєрів руда багатодітна мама, яку волонтери охрестили лисичкою годує своїх 10-х малят. Історія їх порятунку вражає, тому що цю родину привезли з самого Бахмуту, причому не з околиць а з самого цього практично знищеного росіянами міста. Вже є бажаючі взяти цуценят.Ще одна родина вибрала цуценя, тому що воно було схоже на знаменитого пса Патрона, але Патрон виявився дівчинкою.

Розчулені відвідувачі притулки беруть іноді не по одному, а по декілька домашніх улюбленців. Серед евакуйованих тваринок є важкі, які потребують лікування та реабілітації, а є песики, які в досить гарному стані, але терміново потребують дому, щоб їх забрали з притулку, адже для них це великий стрес.

Більшість тварин, яких евакуювали волонтери були безпритульними і жили на вулицях у районах, які затопило. Тварину може забрати кожен охочий, але не на ланцюг та без самовигулу, кажуть у притулку. До речі, тварин забирали під людей, спочатку сформували список тих, хто може забрати собаку чи кота, і привезли кількість тварин під цей список. Як виявилось бажаючих, забрати собі тварину виявилось більше, ніж їх змогли привезти.

Волонтери також висловили свою вдячність за облаштування тимчасового притулку для тварин на території розплідника службових собак. Більшу частину врятованих тварин вдалось прилаштувати в родини за пару годин, проте в притулку ще лишаються песики, які чекають нових люблячих господарів.

Організація зооволонтерів Прилук за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100064995992212Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, собаки, притулок, Херсон

Добавить в: