Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Адміністративний суд на вимогу чиновників звільнив міського голову Чернігова

Адміністративний суд на вимогу чиновників звільнив міського голову Чернігова

 

АКТУАЛЬНО Лише відсторонення Владислава Атрошенка від посади на один рік виявилося замало. Новим рішенням суд звільнив його з посади міського голови.


За позовом голови Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського Чернігівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про звільнення Владислава Атрошенка з посади Чернігівського міського голови та дострокове припинення його повноважень.

Нагадаємо, що Яворівський районний суд Львова 7 грудня 2022 року на рік позбавив Владислава Атрошенка права обіймати посаду міського голови та наклав штраф у розмірі 6 800 гривень. Це рішення вступило в силу першого лютого. Після введення у місті військової адміністрації її очільник подав до суду з вимогою звільнити Атрошенка і достроково припинити його повноваження. Тепер на рішення Яворівського суду ухвалене ще одне рішення - суд на вимогу одного призначеного чиновника перекреслив волю 80% чернігівців та звільнив обраного міського голову.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська міська рада, Владислаа Атрошенко, відсторонення

Добавить в: