Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Садово-ландшафтний центр “ELF”: створіть свій персональний оазис затишку!

Садово-ландшафтний центр “ELF”: створіть свій персональний оазис затишку!

 

АКТУАЛЬНО Минулого року чернігівцям довелося пережити страшні часи облоги. Зруйновані будинки та понівечені сади досі лишаються шрамами на обличчі нашого міста. Але життя продовжується й торжествує, люди потихеньку оговтуються від пережитого, повертаються до звичного життя та відбудовують свої садиби. 


 
Хороші будівельники — не завжди талановиті ландшафтні дизайнери. Кожен повинен робити те, що вміє найліпше. Тому краще довіритися професіоналам та звернутися за допомогою в облаштуванні вашої земельної ділянки до Садово-ландшафтного центру “ELF”. Про переваги та послуги Центру розповідають його засновниця Марина Сластьонкіна та її донька, Дарія Сластьонкіна-Рудник.

- Нашому родинному бізнесу вже 12 років, - розповідає пані Марина. - Але до ребрендингу нас знали під назвою “МАРСіК”. А ще чернігівці пам'ятають мене як ведучу передачі “Ботанічний сад” на міському ТБ.  Все вийшло органічно, справа нашої родини природньо випливла з моєї любові до декоративних рослин. Спочатку це були фіалки у горщиках, потім моя знаменита колекція з 150 сортів троянд. Ну і далі це масштабувалося у створення садово-ландшафтного центру, де ми надаємо повний спектр послуг з озеленення. Працюємо не тільки по Чернігову, а й по всій області. А нещодавно зробили великий проект приватної садиби для міста Буча. Так як ми робимо дистанційне проектування, для нас нема обмежень: можемо озеленити будь-який куточок України. Замовлення можна зробити в соцмережах, а можна прийжджати до нас. Якщо потрібних вам рослин нема в наявності, ми їх замовимо, і ви отримаєте бажане. Також ми робимо консультаційні виїзди в будь-яку точку області. 


 
- Для багатьох людей робота в саду — це своєрідна антистресова терапія. Радісно й приємно бачити, як щось зростає, зеленіє на твоєму подвір'ї, - каже Дарія. - Це немов символ перемоги життя над війною. І ми допомагаємо це життя відновлювати. Ми проектуємо й самі створюємо дизайни як для приватних садиб, так і для зелених зон поблизу закладів громадського харчування, заводів, тощо. Мріємо створити для Чернігова особливий парк, проект якого ми б розроблювали разом з містянами, враховуючи їхні побажання. У нас ви можете отримати максимально широкий спектр послуг, залежно від ваших потреб та побажань. Можна просто завітати та купити квіти у горщику або саджанці рослин для саду, можна отримати консультаційні послуги щодо догляду за рослинами та оформлення ділянки, а можна замовити комплексний проект “під ключ” з технічною документацією та індивідуальним підбором рослин. У нас кожен знайде те, що потрібно саме йому. 
 
 
Садово-ландшафтний центр “ELF” - це:
 
- проектування ландшафту
- озеленення “під ключ”
- встановлення систем автоматичного поливу 
- комплексний догляд за ділянкою (покос газону, обробка та стрижка рослин)
- встановлення освітлення
- оформлення терас та малих садових форм
- продаж рослин
 
І багато- багато іншого. З повним спектром послуг Центру можна ознайомитись в його соцмережах. У найближчому майбутньому в асортименті з'являться супутні товари для декору. 

Садово-ландшафтний центр “ELF” знаходиться за адресою: вул.Берегова, 2 (район пляжу “Золотий берег”, біля дамби)
Контактний телефон: 098-769-94-43; 067-192-57-07

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Садово-ландшафтний центр “ELF”, ELF, проектування ландшафту, озеленення “під ключ”, встановлення систем автоматичного поливу, догляд за ділянкою, встановлення освітлення, оформлення терас, продаж рослин

Добавить в: