Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками

На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками

 

31 травня на Чернігівщині в останню путь провели двох захисників, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад, рідних та близьких воїнів.

Солдат Козерецький Ярослав Станіславович народився 13 травня 1990 року в селі Яблунівка Ніжинського району. У 2006 році закінчив сільську школу, потім навчався в Бобровицькому технікумі. Працював у Бобровицькому РЕМІ, на підприємстві «Укрпошта», оператором на заводі «Кока-кола». Проживав у Бобровиці із цивільною дружиною та двома доньками - Танею і Настею, для яких став справжнім батьком.У січні 2023 року Ярослав долучився до оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді стрільця-санітара та віддано боронив Україну від ворожих окупаційних військ. На жаль, 26 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Козерецький Ярослав загинув. Попрощалися з воїном у місті Носівка, поховавши його на місцевому кладовищі.
Молодший лейтенант Андрієнко Олександр Васильович народився 8 лютого 2004 року
в селі Шептаки Новгород-Сіверського району. Там пішов у перший клас, але згодом з родиною переїхав до сусіднього села Смяч. Ще зі шкільних років Олександр мріяв стати військовим, тож після закінчення школи вступив до Національної Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Повномасштабну війну зустрів у складі одного з підрозділів військової частини А2167, де вже на той час проходив військову службу за контрактом. Батьківщину обороняв на посаді старшого стрільця-оператора та протягом цього часу сумлінно виконував свій військовий і громадянський обов'язок з захисту територіальної цілісності та недоторканості рідної країни.

На жаль, 26 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Андрієнко Олександр отримав травми, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з 19-річним воїном у Новгород-Сіверському, поховавши його на кладовищі села Смяч.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, прощання, Козерецький, Андрієнко

Добавить в: