Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові відкрили перший туристичний сенсорний кіоск

У Чернігові відкрили перший туристичний сенсорний кіоск

 

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проекту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Початок повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України змусив українців майже повністю забути про туризм. Однак сьогодні туристичний сектор української економіки вистояв. І тому наразі одним з пріоритетних напрямків роботи у сфері туризму є створення сучасної інформаційної системи для туристів, які приїзджають в Чернігівську область і повинні мати доступ до цікавих об’єктів та туристичних маршрутів нашого краю.

Найближчим часом такі сенсорні кіоски будуть встановлені й у інших місцях Чернігівської області, що сприятиме ще більшій поінформованості екскурсантів та позитивно вплине на розвиток туристичної галузі Чернігівщини.


Джерело: Департамент культури Чернігівської ОДА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туризм, кіоск

Добавить в: