Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині провели в останню путь двох захисників

На Чернігівщині провели в останню путь двох захисників

 

24 травня на Чернігівщині в останню путь провели двох захисників, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад, рідних та близьких воїнів.Молодший сержант Гурин Сергій Григорович народився 5 березня 1972 року в селищі Кобижча, що на Ніжинщині. Середню освіту здобув у Кобижчанській середній загальноосвітній школі, потім працював в колгоспі ім. Шевченка трактористом. Далі проходив військову службу, а у 1992 році Сергія було звільнено в запас.
Певний час працював водієм у Києві, а протягом 2015-2016 років обороняв Україну на сході в рамках антитерористичної операції. У 2019-му чоловік знову став до лав ЗС України, уклавши контракт. Службу проходив на різних посадах у складі військової частини А1815. Після початку повномасштабної війни у складі одного з підрозділів 1-ї окремої танкової Сіверської бригади віддано боронив Батьківщину від російських окупаційних військ.

На жаль, 19 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Гурин Сергій загинув.

Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.

Солдат Приходько Юрій Валерійович народився 25 квітня 1986 року в селі Володькова Дівиця колишнього Носівського району. У 2002 році закінчив загальноосвітню школу, далі навчався у залізничному училищі. Певний час працював охоронцем у столичному метро, крім того, займався бджолярством та виноградарством.
У перший день повномасштабної війни чоловік долучився до одного з підрозділів військової частини А1815 та на посаді гранатометника разом з побратимами давав гідну відсіч російським окупантам.

На жаль, 20 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Приходько Юрій загинув.

Попрощалися з воїном у його рідному селі. Поховали на місцевому кладовищі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисник, попрощалися, Гурин, Приходько

Добавить в: