Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителі Чернігівщин обміняли 608 тисяч ламп розжарювання на світлодіодні

Радио

Жителі Чернігівщин обміняли 608 тисяч ламп розжарювання на світлодіодні

 

Жителі Чернігівщини вже обміняли через поштові відділення більше 608 тисяч ламп розжарювання на нові світлодіодні. Загалом Чернігівщина отримала 711 тисяч LED-ламп.
На сьогодні понад 545 тисяч обміняних ламп вже утилізовано, решта – у процесі. Відповідні роботи здійснюють підприємства, визначені на конкурсній основі через систему ProZorro. Роботи з утилізації фінансуються коштом обласного природоохоронного фонду в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки.


Фото з сайту https://teren.in.ua/

При цьому одне з підприємств здійснює вторинну переробку зданих ламп. Близько 90% відходів там використовується для власного виробництва ламп, також виготовляється пресований алюміній та клейова мастика для з’єднання компонентів.

За інформацією Міністерства економіки України, найближчим часом планується друга фаза урядової програми з енергоефективності.

Джерело: Чернігівська ОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лампи, обмін

Добавить в: