Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові на СТО, яке очолює жінка, ризикують робити ремонт двигунів Range Rover

Радио

У Чернігові на СТО, яке очолює жінка, ризикують робити ремонт двигунів Range Rover

 

Чернігівка Яніна Старікова - очолює підприємство "Мотор-автосервіс" та має звання "Жінка року-2019". Свого часу створила його за 199 днів. Пані Яніна розповіла, що така, здавалось би не жіноча робота, стала справою всього її життя - випадково.- 20 років тому після декретної відпустки мені запропонували посаду помічника бухгалтера в Українському автомобільному холдингу. Хоча досвіду не було, я залюбки погодилась, - розповідає вона.

Через 7 років жінка стала директоркою цього підприємства. Посаду обіймала ще 7 років. Саме за цей час навчилась всьому необхідному.

- Була на багатьох тренінгах, за кордоном, в тому числі у Кореї, де бачила, як виробляються автомобілі, оцинковуються, краш-тести. Мій об'єм знань за ці роки дозволяв рухатись кудись далі.

У 2018-му році за 199 днів Яніна Старікова збудувала власне СТО. Починали з малого. Спочатку це був лише цех з ремонту автомобілів - просто приміщення з газоблоків і дахом і більше нічого. 5 років у листопаді у цьому цеху почали обслуговувати перших клієнтів. Жінка припускає, що більшість перших клієнтів їхали на її ім'я, бо на той час її у місті багато хто знав. Поступово СТО розвивалось і розширювалось, за зразок взяли європейські стандарти, каже Яніна.

- Навчила менеджерів працювати з клієнтами, поставили сучасне програмне забезпечення і налагодили повністю весь цикл обслуговування клієнта від моменту приходу на автосервіс до моменту видачі автомобіля. Збудували зони відпочинку для клієнтів.

- Ремонт двигуна Range Rover - це та послуга, яку в Чернігові ніхто не ризикую робити. Ми це робимо, я цим пишаюсь. У нас сучасне обладнання і слюсарі-мотористи, які обслуговують саме цей вид транспорту.

На СТО також обслуговуються юридичні особи і обслуговується вся критична інфраструктура міста Чернігів.

Довідково:

Range Rover (укр. Рендж Ровер) — люксові позашляховики, що виробляються компанією Land Rover з 1970 року. Місце виробництва - Соліхал, Англія.
У серпні 2022-го року лінійку нового Range Rover 2022 поповнила ультраексклюзивна топова версія SV Carmel Edition. Це найдорожча модель в історії Land Rover – її вартість сягає $345 000.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: