Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині провели в останню путь чотирьох захисників

На Чернігівщині провели в останню путь чотирьох захисників

 

13 травня на Чернігівщині в останню путь провели чотирьох захисників, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад, рідних та близьких воїнів.Лейтенант Вербицький Денис Віталійович народився 6 лютого 2002 року
в смт Талалаївка. Тут закінчив загальноосвітню школу, а у 2017 році - Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. У 2019 році вступив до Національної академії Національної гвардії України. Проходив військову службу за контрактом у підрозділі військової частини 3029 НГУ на посаді командира одного з взводів оперативного призначення.
Протягом повномасштабної війни наш земляк віддано боронив Батьківщину від загарбників.

На жаль, 9 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі Вербицький Денис загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.Сержант Носовець Віталій Вікторович народився 12 травня 1993 року в селі Бірківка на Чернігівщині. Тут закінчив місцеву школу, потім навчався у Чернігівському професійно будівельному ліцеї. Протягом 2012-2013 років чоловік проходив строкову військову службу у лавах ЗС України, а у період 2015-2016 років брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Донеччині та Луганщині.

У квітні 2022 року Віталій знову став до лав оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А7014 та разом з побратимами давав гідну відсіч ворожим окупаційним військам.

На жаль, 9 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Віталій потрапив під ворожий обстріл, отримавши травми, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у його рідному селі. Поховали на місцевому кладовищі.Солдат Циганок Петро Володимирович народився 17 квітня 1984 року в селі Олександрівка на Чернігівщині.
У 2002-2004 роках проходив строкову службу у лавах ЗС України, а у 2005-му році закінчив Куликівський СПТУ №30.
З перших днів повномасштабного вторгнення Петро став до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів Чернігівщини, а потім потрапив до підрозділу військової частини А4590. На посаді стрільця-санітара чоловік сумлінно виконував свій військовий та громадянський обов'язок та до останнього захищав Україну від окупантів.

На жаль, 9 травня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Луганщини Циганок Петро потрапив під ворожий мінометний обстріл, загинувши внаслідок отриманих поранень. Попрощалися з воїном у рідному селі, поховавши на місцевому кладовищі.Старший солдат Максименко Віктор Іванович народився 19 вересня 1997 року в селі Печі. У 2013 році закінчив місцеву загальноосвітню школу, після чого вступив до Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Протягом 2016-2020 років брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України. Потім повернувся до цивільного життя, але 26 лютого минулого року добровільно став до лав ЗСУ, вкотре взявши до рук зброю та ставши на захист Батьківщини.
Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4590 та разом з побратимами давав гідну відсіч ворожим військам.

На жаль, 7 травня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині Віктор отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у Ніжині, поховавши його на кладовищі рідного села.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, загинули, захисники

Добавить в: