Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Корюківському районі створено коменда­туру

У Корюківському районі створено коменда­туру

 

У Корюківському районі створено коменда­туру. Комендантом призначений полковник Ігор Батюк. У його підпорядкуванні перебувають те­риторіальні центри комплектування (донедавна — військкомати) Мени, Сосниці та Сновська. Склад комендатури, що передбачає 12 постій­них посад і кілька допоміжних, сформовано з представників військового командування, поліції, ДСНС, РТЦК, військової адміністрації, повідомля­ється на сайті Корюківської РВА.Згідно з оприлюдненою інформацією, ство­рення комендатури закріпило відносини, що існу­вали між військовослужбовцями і цивільним насе­ленням, а також надало спеціальні повноваження представникам комендатури Так, її військові па­трулі можуть перевіряти документи, здійснювати огляд особистих речей громадян, транспортних засобів і вантажів, житлових та нежитлових при­міщень, самостійно затримувати і доставляти в поліцію осіб, які порушили закон.


А також — за потреби — вилучати предмети і знаряддя вчинення правопорушень, затримувати громадян для встановлення їх особи, обмежувати рух транспорту, входити на територію та в примі­щення підприємств, установ і організацій, у жит­лові та інші приватні приміщення — під час при­пинення кримінального правопорушення та в разі переслідування осіб, які підозрюються у скоєнні злочину (якщо зволікання може створити реальну загрозу життю чи здоров’ю людей).

Повноваженнями, які викликали найбільші об­говорення серед населення, були такі: надання патрулям права застосовувати — відповідно до законодавства — заходи фізичного впливу, спе­ціальні засоби і зброю.

Джерело: газета “Гарт” від 11.05.2023, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, Батюк, комендатура

Добавить в: