Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стали відомі подробиці ДТП з підлітками на мопеді

Стали відомі подробиці ДТП з підлітками на мопеді

 

ДТП сталася по обіді 24 квітня на ву­лиці Попова в Чернігові. Зіткнулися Mit­subishi Outlander (за кермом був 50-річний чернігівець) і мопед Delta, яким їхали двоє хлопців із сусідньої Павлівки Киїнської громади — 17-річний Дмитро Слиш і 10-річний Кирило Аброськін (обидва бу­ли в шоломах). Мопедом керував Дмитро. Зразу після аварії він у стані коми був доправлений в реанімацію ЧМЛ №2. За йо­го життя борються лікарі. Кирилові пощас­тило більше — хлопчик хоч і зазнав травм, та прямої загрози його життю немає. За­раз він у травматології Обласної дитячої лікарні.Односельці розказують, що Дмитро — з багатодітної родини. Окрім нього, батьки виховують ще чотирьох рідних дітей (трьох синів і дочку), а також двох прийомних (одна з дівчат — дочка материної сестри, а друга — дочка покійної племін­ниці). Родина тримає велике хазяйство: кілька корів, телят, чимало птиці. З цього й живуть.

У Павлівці ми розшукали батьків Дми­тра і запропонували організувати збір ко­штів на лікування їхнього сина. Та на роз­мову із журналістами Сергій з Оленою не були налаштовані і зразу відмовилися.

— Спасибі, нам нічого не треба. По­ки що самі справляємося, — сказала ма­ти Дмитра. — Нехай син спершу викарабкається, а потім про щось говоритимемо.

— У якому він стані?

— У вкрай тяжкому. І вже цілий тиж­день (розмовляємо 2 травня. — Авт.). Він нібито й вийшов із коми, але стан такий, що викликає багато запитань, — відповів батько хлопця.

— Кому належить мопед, яким їха­ли хлопці?

— Мопед їхній (родини Аброськіних. — Авт.). Він був безнадійно розібраний, а наш син його зібрав.

— І хлопці поїхали ним покататися?

— Підзаробити... Пробачте, але біль­ше нічого не коментуватимемо.

Що стосується Кирила, то він - єдина дитина в сім’ї. Минулої весни зостався на­півсиротою. Його батько, В'ячеслав, заги­нув під час боїв на Чернігівщині. Розка­зують, що він був у теробороні, розвозив бійцям пальне і в його машину влучив во­рожий снаряд. Зараз Кирила ростить мати Наталія. Вона працює в одному з чернігів­ських дитсадків. Ми хотіли поспілкуватися з нею, однак дома її не застали.

— У Кирила поламана рука, трав­ма щелепи. На руці мають робити опера­цію, — розказує сусідка родини. — Та по­при все, дякувати богові, що Кирюша хоча б не в критичному стані. Бо Наташа цього б не пережила.

— Про обставини ДТП щось відомо?

— Казали, буцімто винен водій машини. Він виїхав хлопцям назустріч, і так ви­йшло, що вони в нього врізалися.

Як усе було насправді, зараз з’ясо­вують правоохоронці. Вони розпочали кри­мінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху, що завдало потерпілому тяжких ті­лесних ушкоджень). Такі дії караються по­збавленням волі на строк від 3 до 8 років. За попередньою інформацією, у момент ДТП водій позашляховика був тверезий.

Джерело: газета “Гарт” від 04.05.2023,  Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Попова, аварія, Аброськін, Слиш

Добавить в: