Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Корюківську лікарню прийшли ще 2 неврологи, та черги залишаються

У Корюківську лікарню прийшли ще 2 неврологи, та черги залишаються

 

Із приходом — понад два місяці тому — у колектив Корюківської ЦРЛ молодих фахівців — Дмитра Авраменка і Бори­са Ананенка — неврологів у закладі стало вдвічі більше. Але хворі, як і до цього, змушені стояти в черзі на планове ліку­вання. Причина — неврологічне відділення стаціонару занад­то мале для того, щоб розмістити в ньому всіх пацієнтів.

— Зараз воно пере­вантажене, — не прихо­вує очільник закладу Сер­гій Пивовар. — Розрахо­ване відділення максимум на 30 хворих, а лікується тут мінімум 40.

Щоб розв’язати про­блему, за словами Сергія Григоровича, запланова­на ціла низка переселень: неврологічного відділення — у більш просторе тера­певтичне, терапевтично­го — у педіатричне, педіа­тричного — у неврологічне. Підготовчі роботи три­вають. Зокрема вже го­това шахта для пасажир­ського ліфта, замовлено вантажний.

Тим часом молоді фа­хівці набувають досвіду - проводять прийом у по­ліклініці, лікують хворих у стаціонарі.


На фото зліва Дмитро Авраменко, справа - Борис Ананенко

Їм обом по 27 ро­ків, обидва до вступу у виші навчалися в ме­дичних училищах. Дми­тро - в Лебединському (на Сумщині), Борис — У Новгород-Сіверському. Потім — у державних медуніверситетах: перший - у Полтавському, другий — у Сумському.

На початку повномасштабною вторгнен­ня Борис Авраменко пішов добровольцем у Сумську тероборону. Майже рік поєднував виконання обов’язків ротного медика і роботу в одній із місь­ких лікарень Сум.

Корюківку обидва об­рали не випадково. Дми­тро — місцевий. Борис із Холмів.

Джерело: газета “Гарт” від 04.05.2023, Марія ІСАЧЕНКО, фото з сайту https://susidy.city

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарі, невролог, Корюківка

Добавить в: