Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Новгород-Сіверському провели в останню путь солдата Хавлука

У Новгород-Сіверському провели в останню путь солдата Хавлука

 

1 травня Чернігівщина попрощалася з захисником, який загинув на Донеччині 26 квітня. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблого.

Солдат Хавлук Семен Олександрович народився 4 жовтня 1988 року у Новгород-Сіверському. У 2005 році закінчив 11 класів місцевої загальноосвітньої школи № 2, далі вступив до технічного училища в місті Славутич на спеціальність "електрик".
Протягом 2007- 2008 років чоловік проходив строкову військову службу в Збройних Силах України, а після її завершення працював на будівництві у Києві та Новгород-Сіверському.

Після початку повномасштабної війни Семен полишив цивільне життя та одним із перших прибув до місцевого ТЦК та СП. Спочатку боронив Сіверщину, а потім потрапив до складу одного з підрозділів військової частини А7105. Разом з побратимами наш земляк віддано боронив Україну від загарбників, даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам на посаді оператора одного з відділень протитанкового взводу.


На жаль, 26 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Хавлук Семен загинув. Попрощалися з земляком на його малій батьківщині у Спасо-Преображенському монастирі, поховавши на місцевому кладовищі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Хавлук, Новгород-Сіверський, загинув, прощання

Добавить в: