Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Новим головою Деснянського райсуду Чернігова став Олександр Супрун

Новим головою Деснянського райсуду Чернігова став Олександр Супрун

 

В Деснянському районному суді Чернігова 26-го квітня о 10 ранку обирали нового голову. Для цього зібралася рада з усіх 16-ти суддів, які працюють тут. На посаду голови претендували троє кандидатів.

-Повноваження голови суду – видача наказів, організація роботи суду, контроль за діяльністю апарату суду, – повідомив ексголова Деснянського районного суду 58-річний Микола Кузюра.

Попередній голова Микола Кузюра очолював суд з 2009 року (пробув на цій посаді 13 років), і більше не міг висувати свою кандидатуру. Тепер він працюватиме тут суддею.

-Звичайно, можу бути тільки в цьому суді. Або піти у відставку. Інших варіантів немає, – зазначив Микола Кузюра.

Засідання ради суддів мало розпочатися о десятій ранку, але майже одразу після старту до суду надійшло повідомлення про замінування. На місце прибули спеціалісти ДСНС та поліції, перевірили всю будівлю, жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Потім у Чернігові двічі оголошували повітряну тривогу, тому судді зібралися знову лише після полудня.

-Кандидати на посади голови суду і його заступника пропонуються суддями усно на зборах суддів, або в письмовому порядку підготовки зборів, або шляхом самовисунення. Кількість кандидатів на кожну з вакантних посад не обмежена, – зауважив Микола Кузюра.На фото - Олександр Супрун

В очільники Деснянського суду було запропоновано 3 кандидатури: Вадим Коверзнев, Олександр Супрун і Ірина Рахманкулова. Переможців у першому турі не було, у другий тур вийшли Супрун та Рахманкулова. У першому турі Вадим Коверзнев набрав менше всього голосів — 3. За Рахманкулову віддали 5 голосів, за Супруна — 8. Після двох турів голосування та ще одного псевдозамінування новим очільником Деснянського районного суду обрали Олександра Супруна. Тут він працює з 2001 року, в тому числі суддею з 2012-го. Закінчив у Чернігові 28-му школу, Чернігівський юридичний коледж, вищу освіту здобував у Національному університеті Т.Шевченка. В другому турі за нього проголосували 9 з 16 членів ради.

-Вважаю в першу чергу своєю задачею це допомога суддям у здійсненні правосуддя. По-друге, буду робити все для захисту незалежності суддів, це є ключовий фактор діяльності судді, її треба захищати. Це в інтересах також суспільства, не тільки суду, – підкреслив голова Деснянського районного суду Олександр Супрун.

Олександра Супруна обрали головою суду на три роки. Згідно з законом, він зможе перебувати на посаді не більше ніж два терміни поспіль.Gorod.cn.ua за матеріалами телекалану “Новий Чернігів”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Супрун, суддя

Добавить в: