Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Загиблий Роман Кисіль став на захист України з першого дня повномасштабної війни

Загиблий Роман Кисіль став на захист України з першого дня повномасштабної війни

 

28 квітня Чернігівщина попрощалася з 32-річним захисником, які загинув на Донеччині. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.

Солдат Кисіль Роман Анатолійович народився 11 серпня 1990 року у Куликівці. У 2007 закінчив місцеву загальноосвітню школу, потім навчався в Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту, після нього - у технікумі в місті Остер. Товариський, веселий, дисциплінований і закоханий у світ молодий чоловік з неймовірно добрими очима та відкритою душею - таким згадують Захисника його рідні та близькі.

З першого дня повномасштабної війни Роман самостійно прибув до місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки й став на захист Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1378 на посаді кулеметника та разом з побратимами віддано боронив Україну від загарбників, гідно захищаючи її суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість.

На жаль, 22 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Кисіль Роман загинув, до останнього бувши вірним військовій присязі та рідній Батьківщині.
Попрощалися з воїном в смт Куликівка, поховавши його на місцевому кладовищі.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кисіль, загинув, Куликівка

Добавить в: