Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Приїхала по свою смерть». Наталія Міхтахова хотіла познайомити чоловіка з родичами і загинула

«Приїхала по свою смерть». Наталія Міхтахова хотіла познайомити чоловіка з родичами і загинула

 

20 квітня росіяни вкотре обстріляли села Семенівської ТГ. До такого мешкан­цям громади не звикати, од­нак цього разу пошкоджен­ням будинків чи інфраструк­тури не обійшлося, сталася трагедія — у результаті об­стрілу в Галаганівці було по­ранено трьох людей. Одна із постраждалих — 25-річна Наталія Міхтахова — за­знала важких осколкових по­ранень голови і померла до­рогою до лікарні.

«Виходить приїхала по свою смерть», — говорять про неї земляки. Наталію згадують із посміш­кою — вона завжди була ве­селою, життєрадісною, доброю і щирою. Після навчан­ня у виші залишилася жити в Києві. Минулого ж тижня ра­зом із чоловіком Василем приїхала в рідне село, щоб познайомити його з рідними. Обстріл почався, як завжди, не­сподівано. Вся родина поспішила в погріб, щоб сховатися, однак не встигла... Ворожа міна впала пря­мо під стіни будинку. Осколками поранило Наталію, її чоловіка і бра­та. Хлопці вижили, а ось вона — ні. Після цього мешканці прикор­донних сіл Семенівщини, які, попри складну ситуа­цію в регіоні, до цього навіть не думали покидати свої до­мівки, все більше почали го­ворити про переселення, а дехто і взагалі вже встиг пе­реїхати в інші населені пунк­ти громади.

Жити в постій­ному страху за своє життя та життя рідних хочеться мало кому, та й плани на майбут­нє через агресію росіян руй­нуються фактично в секунди.

Так, 22 квітня в Галаганівці мало бути гучне свято — мо­лода пара зібралася відсвят­кувати своє весілля. Усе вже було готове, намет постав­лено, музики замовлені. Од­нак святкування довелося скасувати.

20 квітня постражда­ло ще одне село Семенівщини — Леонівка. Обстрі­лами там було пошкодже­но житлові будинки, а також сільськогосподарську тех­ніку. Це ж село росіяни обстріляли і наступного дня військові за­фіксували 34 приходи зі стволь­ної артилерії та міномета 120

мм. Пошкодженими виявилися три будинки місцевих мешкан­ців та дві машини На щастя, у Леонівці обійшлося без людських жертв.

Прокуратура вже відкрила про­вадження за цими фактами. Кваліфікуються вони як порушення за­конів та звичаїв війни (ч. 1 і ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

Джерело: газета “Гарт” від 27.04.2023, Катерина Огієнко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Міхтахова, загинула, Галаганівка, обстріл

Добавить в: