Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Бахмачі знову можна оформити паспорт

У Бахмачі знову можна оформити паспорт

 

Всі ми добре пам’ятаємо, який резонас серед населення Бахмаччини викликало призупинення роботи Бахмацького сектору Управління державної міграційної служби у Чернігівській області. Аби скористатися послугами міграційної служби, люди були змушені їхати до найближчих відділів ДМС, долаючи при цьому десятки, а то й сотні кілометрів. І хоч, приміром, справа - вклеїти фотокартку до паспорта займає небагато часу, то вирішувати її у силу певних причин доводилося не один день. Це створювало чимало незручностей для громадян. Тоді, коли сектор міграційної служби функціонував у Бахмачі, все вирішувалося швидко і якісно. Як то кажуть, у Бахмачі все поруч, все- під рукою. Та й фахівці тут порадять і проконсультують, часом буває навіть у позаробочий час.На фото: Провідний спеціаліст Людмила Ткаченко, головний спеціаліст Людмила Шатан, начальник Бахмацького сектору Управління державної міграційної служби у Чернігівській області Оксана Кеда, голов-ний спеціаліст Людмила Лисун.

І ось нарешті довгоочікувана і гарна новина -15 березня Бахмацький сектор УДМС у Чернігівській області після тривалого призупинення відновив свою роботу. Цього дня територіальний підрозділ відвідали начальник Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець, яка безпосередньо сприяла відновленню діяльності сектору, начальниця відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС у Чернігівській області Вікторія Сенюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко та секретар міської ради Ірина Левченко. Під час робочої зустрічі з начальником Бахмацького сектору Управління державної міграційної служби у Чернігівській області Оксаною Кедою та працівниками вони обговорили актуальні питання, що стосуються діяльності установи, особливо у період воєнного стану. Чимало зусиль, аби мешканці Бахмацької та сусідніх громад могли безперешкодно оформити паспортні документи саме у Бахмачі , зекономивши власний час та кошти, значних зусиль доклали Бахмацька міська рада спільно з начальником сектору Оксаною Кедою. Відтепер у людей є змога

скористатися таким переліком послуг Бахмацького сектору Управління державної міграційної служби у Чернігівській області:
- оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше (з 14 років);
- обмін паспорта-книжечки зразка 1994 року на ID-картку;
- одночасне оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
- оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Працівники проводять прийом громадян згідно із графіком: вівторок – п’ятниця з 08:00 до 16:00 (без перерви). Субота – з 08:00 до 15:00 (без перерви). Понеділок, неділя – вихідні.
Наразі для зручності відвідувачів відновлено роботу електронної онлайн-черги для оформлення паспортних документів. Достатньо попередньо зареєструватись в електронній черзі , обравши для себе час та дату відвідування сектору. Запис до електронної черги можна здійснити скориставшись онлайн-сервісом «Електронна черга» на сайті Державна міграційна служба України. Результатом успішної реєстрації є смс- повідомлення, у якому вказується номер черги, дата та час прийому. Також прийом громадян здійснюється згідно із живою чергою за адресою м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36 (І поверх, праве крило). У разі виникнення питань діє телефон для довідок: (04635) 2-12-23.

Джерело: golospris.net.ua Світлана Кириленко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бахмач, паспорт

Добавить в: