Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Виконком погодив покупку для «Чернігівводоканалу» перекриття вулиці та демонтаж гаражів

Виконком погодив покупку для «Чернігівводоканалу» перекриття вулиці та демонтаж гаражів

 

Апарат для пакування питної води придбає комунальне підприємство «Чернігівводоканал». Його використовуватимуть для того, щоб запасати воду в укриттях. Виділення коштів на цю покупку затвердив 20-го квітня виконавчий комітет міської ради. В першу чергу пакетованою водою забезпечать заклади освіти Чернігова.

- Щоб у нас в укриттях, куди спускаються реально люди, можна було забезпечувати водою. І воно зручно, одразу в герметичних пакетах, не треба привозити якісь ємності, міняти її постійно. Це, думаю, хороший крок, – зазначив в.о. міського голови Олександр Ломако.

На прохання «Чернігівводоканалу» виконком також погодив перекриття ділянки вулиці Святомихайлівської біля будинку №18 з 24 до 28 квітня. Об’їхати перекритий відрізок можна буде вулицями Мартина Небаби та Круговою.

- Там необхідно виконати ремонт на водопровідній мережі, оскільки в 60-х роках вона збудована, і там доволі складна ситуація по водовідведенню, – повідомив заступник директора КП «Чернігівводоканал» Павло Вовк.

Окрім цього виконавчий комітет погодив демонтаж двох незаконно встановлених гаражів на вулиці Пухова, а також кіосків на вулицях Текстильників, Мстиславській та 1-ї танкової бригади. Власників цих споруд встановити не вдалося. Демонтаж проводитиме муніципальна варта.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, вода, Чернігівводоканал

Добавить в: