Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Під час обстрілу села Галаганівка загинула 25-річна дівчина

Під час обстрілу села Галаганівка загинула 25-річна дівчина

 

Російські війська 20 квітня обстріляли прикордоння Чернігівщини. Під вогонь потрапили два села в Семенівській громаді. Внаслідок обстрілу є поранені та загиблі місцеві жителі.

Про це повідомляє оперативне командування "Північ" у своєму Telegram-каналі.

Зокрема, з 10:40 до 11:00 військові зафіксували два приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм, в районі села Грем’ячка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури під час цього обстрілу інформація не надходила.

Водночас з 11:00 до 11:15 військові зафіксували чотири приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм, по селу Галаганівка. В результаті обстрілу поранено трьох місцевих жителів. Одна з поранених отримала осколкові поранення голови та померла в лікарні.

Як повідомила Чернігівська обласна прокуратура на своїй Facebook-сторінці загинула 25-річна дівчина. В Новгород-Сіверської окружній прокуратурі розпочали досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1, ч. 2 ст. 438 КК України).

Про пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Зранку 20 квітня російські війська також обстріляли два села в Семенівській громаді. Зокрема, з 06:45 до 06:58 військові зафіксували три вибухи зі ствольної артилерії в район села Миколаївка. А з 06:52 до 07:00 — чотири приходи, ймовірно з міномета калібру 120 мм в районі села Янжулівка.Джерело: "Суспільне Чернігів", фото Новгород-Сіверська РВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Галаганівка, обстріл

Добавить в: