Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » До початку літа у Чернігові планують відновити тролейбусну лінію до мікрорайону ЗАЗ та запустити кілька маршрутів

До початку літа у Чернігові планують відновити тролейбусну лінію до мікрорайону ЗАЗ та запустити кілька маршрутів

 

До червня у Чернігові планують відновити контактну мережу до мікрорайону ЗАЗ та запустити в тому напрямку кілька тролейбусних маршрутів. Про це Суспільному розповів начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий.За його словами, наразі в напрямку мікрорайону ЗАЗ встановлюють нові опори, а пізніше монтуватимуть підвіси контактної мережі.

"Якщо все буде добре, то десь на початку літа тролейбуси поїдуть в тому напрямку. Якщо швидше зроблять, то поїдуть раніше. Все залежить від виконання робіт".

Рижий додав, що в тому напрямку відновлять ті маршрути, які діяли до повномасштабного вторгнення, зокрема 9-й, 3-й, 10-й та 4-й тролейбусні маршрути.

Нагадаємо, що зі слів начальника Чернігівського тролейбусного управління Руслана Ємця, у 2023 році ЧТУ планує відновити майже всю зруйновану контактну мережу в місті. Під час бойових дій зі 110 кілометрів ліній постраждало понад третина.

"До «Хімволокна» відновимо, до автозаводу відновимо, і потім плануємо робити до лижної бази, «Сіверянки», але там теж значно пошкоджена інфраструктура".

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, Рижий

Добавить в: