Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилучанин Володимир Холодний сяде на шість років до тюрми за те, що п'яним скалічив трьох курсанток

Прилучанин Володимир Холодний сяде на шість років до тюрми за те, що п'яним скалічив трьох курсанток

 

25 серпня 2020 року 48-річний майор Володимир Холодний, бувши у стані алкогольного сп’яніння, на території військової частини по вулиці Зоологічній в Києві, збив трьох курсанток. Тетяну Ніколаєву, Галину Ніколін та Олександру Гуй.Травми у дівчат виявились важкими: двом постраждалим ампутували по одній нозі, а у третьої діагностували переломи обох ніг.

Як з’ясувалось, за два тижні до аварії майора перевели до цієї військової частини на посаду начальника курсу факультету підготовки військових лікарів, тож Холодний вирішив це відсвяткувати.

Спочатку військового відправили на гауптвахту, а згодом суд відпустив його під заставу.Постраждалі відмовились від грошової компенсації, адже у винуватця ДТП у дружини Лілії (не неї була зареєстрована автівка Toyota Prius, на якій їхав Холодний онкологічна хвороба. Дівчата також розповіли, що слідчий у справі не приходив до них, аби взяти свідчення.

Через три роки розслідування, Шевченківський районний суд, за порушення правил дорожнього руху, що спричинило потерпілим тяжкі тілесні ушкодження, майору Холодному призначив 6 років позбавлення волі та заборону на 3 роки керувати транспортними засобами.

Військовий шпиталь виставив вимогу — сплатити 249 тисяч гривень, які установа витратила на лікування постраждалих дівчат-курсанток.

Фігуранта заарештували прямо в залі суду конвоїри, повідомляє видання «Судовий репортер».

Прокурорка Дар’я Лисенко на дебатах 31 березня вимагала максимального покарання для обвинуваченого — 8 років ув’язнення. Вона переконана, що поведінка Холодного, а саме затягування судового процесу, попри неодноразові заяви про визнання вини, не вказувала на щире каяття. А пом’якшення вироку, вважає звинувачувач, негативно вплине на ставлення інших водіїв до правил дорожнього руху.

Адвокат Холодного зазначив, що підсудний скоїв ненавмисний злочин. Він має двох неповнолітніх синів та хвору дружину. Тому захисник просив пом’якшити покарання та звільнити Холодного, давши йому 5 років позбавлення волі умовно.

Суд тягнувся так довго, бо сам звинувачуваний раптом відмовився від короткої процедури та захотів довгої з допитом усіх свідків, яких було нелегко зібрати.

Останні кілька місяців засідання доводилося п’ять разів відкладати, оскільки Холодний не міг забезпечити явку всіх своїх свідків, але наполягав на їхньому допиті.

Джерело: «Вечірній Київ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Холодний, аварія, курсантки

Добавить в: