Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Суд призначив 850 гривень штрафу Віктору Степаненку, який збив дівчинку на «зебрі»

Суд призначив 850 гривень штрафу Віктору Степаненку, який збив дівчинку на «зебрі»

 

44-річного Віктора Васильовича Степаненко з Чернігова суд визнав винним у порушенні правил дорожнього руху. Чоловік 2 грудня 2022 року на «OPEL INSIGNIA» збив на нерегульованому пішохідному переході на вулиці Любецька, 145 8-річну Валерію Доценко.На фото дорога навпроти будинку Любецька, 145


В той день дівчинка поверталася додому зі школи. За словами свідків дівчинку та інших людей пропустили машини, а ось Степаненко швидкості не скинув, не зупинився і збив малу. Дитина відлетіла на дорогу метрів за десять, її речі також відлетіли від місця зіткнення на кілька десятків метрів. Потерпілу було шпиталізовано до нейрохірургічного відділення чернігівської обласної лікарні з закритою черепно-мозковою травмою та забоєм головного мозку. Судмедексперт визначив травми Валерії, як легкі.

На оголошення постанови 15-го лютого представника потерпілої — мати 30-річну Ірину Сопілову не запросили. Про це повідомила газета “Вєсть”.


Адвокат потерпілої сторони Данич Олександр Сергійович розповів нашому виданню, що справу перекваліфікували зі ст. 286, ч. 1 Кримінального кодексу України ( «Порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами». Карається штрафом від 51000 до 85000 тисяч гривень або обмеженням волі на строк до трьох років, виправними роботами або арештом) на  ст. 124 КУпАП

(Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) тягне за собою лише накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.), через те, що експерт встановив ушкодження дівчинки, як легкі. А отже кримінальне провадження від 27.01.2023 року по ній закрили і справа щодо ДТП розглядалась вже, як адміністративна, а не кримінальна.

Сторону винуватця ДТП представляв відомий у Чернігові адвокат — Олексій Кінебас.

Багатодітна мати Ірина Сопілова (окрім дочки у неї ще 2 сини 14 і 6 років а також 1.5-річна дочка) звернулась до Деснянського суду, аби Віктор Степаненко компенсував шкоду, яка була завдана дитині через ДТП, справу №750/4450/23 розподілили на суддю Таїсію Логвінову.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аварія, Степаненко, Сопілова

Добавить в: