Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Ічнянщині поблизу Крупичполя нещодавно відкрили новий рекреаційний пункт

На Ічнянщині поблизу Крупичполя нещодавно відкрили новий рекреаційний пункт

 

На Ічнянщині поблизу села Крупичполе нещодавно відкрили новий рекреаційний пункт, який розташувався в лісовому масиві поблизу траси "Ічня-Борзна".Валентин Сурай лісничий Ічнянського лісництва:

- Раніше на цьому місці був рекреаційний пункт, але він був вже застарілий, бесідки були зношені. Тож ми його оновили.
Побудували 2 нові бесідки, дитячий майданчик і мангальну. Поклали плитку, посіємо газонну трави, аби окультурити його. Достроїм ще пару бесідок і буде масштабний красивий рекреаційний пункт.

- Він створений з метою, аби населення мало змогу приїхати відпочити у ліс, створити відповідні умови для дітей і дорослих. Аби вони не йшли у ліс розпалювати багаття і не залишали за собою купи сміття і т.д. Тут люди зможуть посмажити шашлики, сісти у красивій бесідці і приємно провести час.
- Неподалік можна навіть спостерігати за міграцією козулі.


Новенький рекреаційний пункт облаштований усім необхідним для відпочинку та навіть проведення родинних свят. Оскільки в умовах війни відвідувати ліси дуже небезпечно, бо часто вони нашпиговані вибуховими пристроями, тож потреба в таких острівцях безпеки дуже велика, зазначає лісничий. Родзинкою даної зони відпочинку - є лісові меблі: альтанки, зручні лави і столи. Передбачені і місця для збору сміття та вбиральня.

Крупичпільский рекреаційний пункт зроблений за зразком волинських лісівників і він є вже 71-м пунктом у лісах Чернігівщини.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Крупичполе, лісники, відпочинок

Добавить в: