Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вулицю Любецьку перекриють з понеділка, 27 березня

Вулицю Любецьку перекриють з понеділка, 27 березня

 

З 27 березня 2023 року буде перекрито вулицю Любецьку від вул. Івана Мазепи до вул. Ріпкинська. Перекриття почне діяти з 8:00 год 27 березня 2023 року по 20:00 год 31 серпня 2023 року.На вказаному відрізку проводитиметься реконструкція водопроводу. Це ділянка довжиною 1200 м. Чавунні труби діаметром 200 мм замінюватимуть на поліетиленові діаметром 350 мм. Глибина залягання мереж більше 2 м. Після реконструкції водопроводу планується відновлення дорожнього покриття та тротуарів.

На період робіт зупинка руху транспорту вул. Любецькою на відрізку від вул. Івана Мазепи до вул. Ріпкінської планувалася з 1 березня, однак було відтермінована через затримку з погодженням схеми перекриття у національній поліції. Наразі отримані необхідні погодження і дозволи, роботи передбачається розпочати у понеділок, 27 березня. Рішення про перекриття прийняте виконавчим комітетом Чернігівської міської ради на засіданні 17 лютого.

Деталізовану схему перекриття та об’їзду можна подивитись тут. Зверніть увагу! Перехрестя вулиці Ріпкинської-Любецької буде вільне для проїзду. Заїзд та виїзд до медичних закладів та інших будівель по вул. Пирогова здійснюватиметься від просп. Миру. На даній ділянці буде змінено односторонній рух на двосторонній.

До уваги користувачів громадського транспорту! З 27 березня змінюються маршрути автобусів № 25, 26, 29 та тролейбуса № 8Т.

Тролейбусний маршрут № 8Т

Рух тролейбусів № 8 Т «вул. Незалежності — Міська лікарня № 2 (через вул. І. Мазепи, Толстого, Доценка)» буде скорочений у центральній частині міста, а саме: від вулиці Толстого він продовжить свій рух по вулиці Івана Мазепи, проспекту Миру до зупинки «ЦУМ» (проспект Миру, 49), потім до зупинки «Поліклініка № 3» (проспект Миру, 44), по вулицях Івана Мазепи, Толстого і далі за своїм маршрутом до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2» у прямому та зворотному напрямках.

Звертаємо увагу, враховуючи перекриття, жителі вул. Любецька та району "Масани" не зможуть скористатися тролейбусним маршрутом № 8 Т.

Автобус № 29

Рухаючись від кінцевої зупинки "Автозавод" та "вул. Незалежності", здійснюватиме об'їзд перекритої ділянки, звертаючи з вул. Любецька на вул. Мартина Небаби, виїжджатиме на просп. Миру, і далі рухатиметься за своїм звичним маршрутом.

У зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно, за схемою об'їзду.

Автобус № 25

Прямуючи від кінцевої зупинки "вул. Курсанта Єськова" змінюватиме свій маршрут від вул.Тероборони (колишня вул. Гагаріна), звідти повертатиме на вул. Старобілоуська, виїжджатиме на вул. Жабинського, на вул. Івана Мазепи і далі за звичним маршрутом до кінцевої зупинки "Завод Силікат"

В зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно, за схемою об'їзду.

Автобус № 26

Від кінцевої зупинки "вул. Ціолковського" об'їжджатиме перекриту ділянку, звертаючи з вул. Тероборони (колишня Гагаріна), на вул. Старобілоуська, далі рухатиметься по вул. Жабинського, вул. І. Мазепи звідти на просп. Миру. Далі за звичним маршрутом.

В зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно, за схемою об'їзду

Джерело: сайт Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецька, перекриття, транспорт

Добавить в: