Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками

На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками

 

17 березня Чернігівщина попрощалася з двома захисниками, які загинули у мужній боротьбі за Незалежність Батьківщини. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.

Лейтенант Карак Ігор Миколайович народився 22 квітня 1994 року у Чернігові. Тут ріс та навчався, закінчив місцеву ЗОСШ №10, після чого вступив до Чернігівський ліцей з ПВФП. Далі отримав освіту у Чернігівському національному політехнічному університеті.
До 24-го лютого 2022 року чоловік працював у ТОВ "МВЕТК", а після початку повномасштабної війни долучився до оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі військової частини А7014 та разом з побратимами віддано захищав рідну землю від загарбника.

17 травня 2022 року під час оборони Сіверщини Карак Ігор потрапив під ворожий ракетний удар, отримавши травми, які виявилися несумісними з життям. Нещодавно вдалося ідентифікувати тіло полеглого Захисника, тож 17 березня його провели в останню путь, попрощавшись у Чернігові в Катерининській церкві та поховавши на кладовищі Ялівщини.

Солдат Матузка Богдан Олександрович народився 3 вересня 1999 року у Прилуках. Тут закінчив місцеву ЗОШ №10, а після неї - педагогічний коледж.
У березні 2022 року чоловік не лишився осторонь та долучився до Захисників України, аби зі зброєю в руках боронити рідну Батьківщину. Службу ніс у складі військової частини А4427 та мужньо виконував свій військовий і громадянський обов'язок з захисту суверенітету та територіальної цілісності рідної держави.
12 березня 2023 року під час боїв на Харківщині підрозділ Богдана потрапив під ворожий артилерійський обстріл, внаслідок чого наш земляк отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у Прилуках.

Goorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, прощання

Добавить в: