Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівець знайшов телефон на Левка Лук`яненка і через «PayPass» накупив собі продуктів

Чернігівець знайшов телефон на Левка Лук`яненка і через «PayPass» накупив собі продуктів

 

Літнього ранку 2 липня 2022 року Дерев'янко Євген Валентинович, направляючись в сторону магазину «АТБ-маркет», що по пр-т. Левка Лук`яненка, 15 в м. Чернігові, на пішохідній доріжці знайшов мобільний телефон марки «Хіаоmі» модель «Мі10Т Pro» (орієнтовна версія 275 євро), який належав Бунаку Володимиру Федоровичу. Під чохлом телефону була банківська картка «Райффайзен Банк Аваль».На фото магазин "Сусідський", фото з сайту map.cn.ua

Оцінивши коштовну знахідку Євген Валентинович вирішив перевірити, чи можна здійснити покупки за допомогою картки та телефону. І таки наважився відвідати 4 магазини, аби придбати що-небудь.

Перші 3 покупки були здійснені ним в приміщенні магазину «АТБ-маркет», який розташований за адресою: пр-т. Левка Лук`яненка, буд. 35, на загальну суму 1 471 грн. 20 коп., з використанням безконтактної технології «PayPass».

В той же день Дерев'янко продовжив свій шопінг у магазині «Пчілка-маркет», який розташований за адресою: вул. Всіхсвятська, буд. 5, там він здійснив шість операцій на загальну суму 3 076 грн. 69 коп.


Після цього направився до магазину «Сусідський», який розташований за адресою: пр-т. Левка Лук`яненка, буд. 39А і там здійснив вісім операцій на загальну суму 2 589 грн. 10 коп.

Наступною зупинкою Євгена Валентиновича був магазин «Біле Сухе», який розташований за адресою: пр-т. Левка Лук`яненка, буд. 41, де він здійснив дві операції на загальну суму 1424 грн. 30 коп.

Таким чином з картки Бунака Володимира зникло 8 561 грн. 29 коп.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину за пред`явленим йому обвинуваченням за ч.4 ст. 185, ч.1 ст. 357 КК України визнав повністю та у повному обсязі підтвердив обставини вчинених ним кримінальних правопорушень, викладених в обвинувальному акті

Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова Самусь Людмила Володимирівна, 10 березня винесла обвинувальний вирок по даній справі і призначила покарання у виді 5  років позбавлення волі, але звільнила Євгена Дерев'янка від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк у 2 роки.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: картка, Хіаоmі, Дерев'янко, Бунак, Самусь, вирок

Добавить в: