Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Аврора»: у чому секрет успіху торгової мережі

«Аврора»: у чому секрет успіху торгової мережі

 

Мультимаркети Avrora сьогодні відомі практично кожному мешканцю України. Мережа цих магазинів забезпечує можливість вигідного придбання величезної кількості товарів для дому та відпочинку, догляду за собою та домашніми тваринами, обслуговування автомобіля та навіть занять спортом. Сьогодні компанія є найбільшим ритейлером країни, що насамперед зумовлене особливим підходом її засновників до організації та розвитку бізнесу.

 

Історія мережі торгових точок «Аврора» розпочинається у 2011 році з невеликого магазинчика формату dollar store, який відкрився в Полтаві. Він був не першим у своєму сегменті, але дуже швидко став популярним. Це призвело до появи нових точок та досить стрімкого поширення мережі в інших регіонах України.

Новий підхід до торгівлі

Серед чинників, які забезпечили успіх мультимаркетів Avrora, варто зазначити:

  1. Широкий спектр запропонованих товарів. Завдяки цьому, завітавши до одного магазину, кожна господиня має можливість придбати все необхідне. При цьому цінова політика компанії дозволяє покупцям заощадити грошові кошти.
  2. Швидке повернення неякісної продукції. «Аврора» стала однією з перших торговельних компаній на ринку України, яка дала можливість своїм покупцям повертати товари з дефектами. На початку 2010-х років це відіграло особливу роль у її популяризації серед цільової аудиторії.
  3. Економний підхід до ведення бізнесу. Попри те, що магазини мережі Avrora практично не зустрічаються на перших поверхах ТЦ та центральних вулицях великих міст, кожна торгова точка має високий потік покупців. Це дозволяє акумулювати фінансові ресурси в розвиток бізнесу.
  4. Тільки якісна продукція. На відміну від багатьох подібних мереж «Аврора» дбає про те, щоб на прилавки магазинів не потрапляли товари низької якості. Це реалізується завдяки співпраці лише з надійними постачальниками та виробниками.

Крім того, не можна не зазначити особливий підхід до підготовки персоналу компанії. Кожен окремий консультант має повний спектр інформації про наявний асортимент. При цьому більшість проблем, які виникають з покупцями, вирішуються на місці.

Отже, грамотний підхід до цінової політики, широкий спектр продукції та планомірний розвиток мережі торгових точок «Аврора» привели до швидкого зростання її популярності, і сьогодні вона налічує понад 700 магазинів по всій країні.

 

Зручні онлайн-покупки в «Аврорі»

Avrora – це не тільки найбільша в країні мережа магазинів із товарами для дому, а й добре опрацьований інтернет-магазин. У його каталозі представлений великий вибір продукції. Тому немає ніякого значення, необхідно придбати побутову хімію чи підготуватися до майбутнього відпочинку на природі з друзями, – на сторінках онлайн-майданчика знайдеться все необхідне для вирішення завдань.

Структура інтернет-магазину є максимально продуманою для зручності кожного окремого відвідувача. Тут легко знайти товари зі знижками або нові позиції торгової мережі, ознайомитися з тематичними добірками, які систематично оновлюються найпопулярнішими пропозиціями.

Крім того, компанія часто проводить різні акції, які дозволяють придбати необхідні товари за зниженими цінами. Все це у своїй сукупності дає можливість регулярно замовляти повний перелік необхідної продукції на найвигідніших умовах. При цьому швидка доставка товарів та різні варіанти розрахунку зроблять відвідування торгового онлайн-майданчика максимально комфортним.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: