Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками

На Чернігівщині попрощалися з трьома захисниками

 

13 березня Чернігівщина попрощалася з трьома земляками, які загинули у мужній боротьбі за Незалежність Батьківщини. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.Солдат Кузьменко Сергій Миколайович народився 2 травня 1983 року в смт Сосниця. Тут закінчив місцеву ЗОШ I-II ступенів, а після 9 класу вступив до Сосницького СПТУ №31, де навчався за напрямом "тракторист - машиніст широкого профілю; водій категорії "В","С"". У період з 2002-го по 2003-й роки проходив сторокову військову службу, а у 2014-му році вперше долучився до оборонців Батьківщини, а після початку повномасштабної війни, у липні, вкотре взяв до рук зброю та став на захист територіальної цілісності та недоторканості рідної держави. Службу ніс у складі військової частини А4574 на посаді номера обслуги та разом з побратимами віддано боронив України від ворожих окупаційних військ.

7 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Кузьменко Сергій загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині.Солдат Кулик Тарас Анатолійович народився 20 грудня 1996 року у селі Володькова Дівиця на Ніжинщині.
У 2013 році закінчив ЗОШ І- ІІІ ступенів, потім навчався в Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту. З 2017-го по 2018-й роки проходив строкову військову службу, після чого працював у КП «Метрополітен» електромонтером. У грудні 2022 року Тарас долучився до Захисників України, потрапивши на службу до військової частини А4123 на посаду номера обслуги. Разом з побратимами він віддано боронив Батьківщину, борючись за світле майбутнє українського народу.

13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині підрозділ Тараса потрапив під ворожий обстріл, внаслідок чого наш земляк отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Попрощалися з воїном у його рідному селі.Старший лейтенант Клименко Юрій Володимирович народився 26 липня 1966 року у селі Сновське. У 1981 році закінчив Сновську 8-річну школу, а після неї - Щорську середню школу №1. Після школи пішов навчатися в хіміко-технологічний інститут Дніпропетровська. Проходив строкову військову службу, проживав та працював у місті Красноперекопськ АР Крим, але після його окупації повернувся у рідне село. У перший же день повномасштабного ворожого вторгнення чоловік добровільно долучився до оборонців Батьківщини, потрапивши до складу військової частини А7333. Разом з побратимами він віддано виконував свій військовий та громадянський обовʼязок, до останнього подиху борючись проти ворожих окупаційних військ на території Незалежної України.

28 лютого 2023 року в ході виконання бойового завдання на Донеччині Клименко Юрій отримав поранення. Лікарі боролися за його життя, але врятувати воїна не вдалося. Попрощалися з Героєм- земляком на його малій батьківщині.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, захисники

Добавить в: