Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Віктор Ніколюк більше не командує ОК «Північ»

Віктор Ніколюк більше не командує ОК «Північ»

 

Герой України генерал-майор 49-річний Віктор Ніколюк більше не є командувачем ОК «Північ» (зайняв цю посаду у 2021 році). Тепер він займає посаду командувача підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ. Про це він повідомив на власній сторінці у Фейсбуці. Місце Ніколюка на посаді займе бригадний генерал 44-річний Дмитро Красильников, про що йдеться у дописі Ніколюка.На фото Віктор Ніколюк

"Передав бойовий прапор ОК «Північ» і повноваження командувача в надійні руки бригадного генерала Дмитра Красильникова та приступаю до обов‘язків командувача підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.
Висловлюю слова подяки всім офіцерам, сержантам, солдатам із ким захищав Чернігівщину та Бахмут. Продовжуємо й надалі працювати задля нашої спільної мети - разом до Перемоги!!!"
, - написав Ніколюк.На фото Дмитро Красильников 

Дмитро Красильников брав участь у звільненні Торецька, Дебальцівській операції, очолював 34-й батальйон територіальної оборони Кіровоградської області. На початку повномасштабного вторгнення обороняв Харківщину та Горлівський напрямок Донеччини. Президент 28 лютого 2022 року нагородив військового звання Героя України та орденом «Золотої Зірки».

Довідоково:

В Сухопутні війська України входять наступні оперативні командування:

Західне оперативне командування
Південне оперативне командування
Територіальне командування "Північ"
Оперативне командування "Схід"На відео інтерв'ю з Красильниковим у 2021-му році

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніколюк, Красильников, Північ

Добавить в: