Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Квитки концерт Театру тіней виграли Олена Соловйова та Олег Рубан

Квитки концерт Театру тіней виграли Олена Соловйова та Олег Рубан

 

1 березня наш сайт оголосив розіграш квитків на концерт Театру тіней TEULIS у Чернігові. Захід відбудеться 12 березня, (неділя) о 16.00 в Чернігівському міському Палаці культури за адресою вул. Івана Мазепи, 2. Для того, щоб отримати квитки на дві особи, за умовами розіграшу потрібно було поділитися посиланням на анонс концерту у Фейсбуці та бути підписаним на сторінку сайту Gorod.cn.ua.

Театр тіней TEULIS – це гармонійне поєднання театру, майстерної акробатики, візуальних ефектів (відеопроєкцій, оптичних ілюзій) та фантастично красивого музичного оформлення. Колектив театру протягом останніх 8 років брав участь у фіналі талант-шоу Туреччини, Італії, Чехії, Словаччини та відвідував з гастролями Швецію, Польщу, Фінляндію, Японію, Чехію.

Рандомним методом ми обрали двох учасників розіграшу - ними стали 54-річна Олена Соловйова та 43-річний Олег Рубан.Олена розповіла, що З 24 лютого 2022 втратила роботу, зараз безробітна, раніше працювала в виставковій залі Спілки художників доглядачем, але будівля постраждала, через обстріли. На концерт піде з сином, йому 11 років і він відвідує театральний гурток. На сайт Gorod.cn.ua підписана вже багато років.
Олег Рубан працює підприємцем, на концерт піде разом з подругою, на сторінку нашого сайту у Фейсбук підписався лише нещодавно.

Вітаємо Олену та Олега і бажаємо приємно провести час на концерті!

Слідкуйте за нашими наступними анонсами розіграшів.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квитки, розіграш

Добавить в: