Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Деякі ноу хау техніки для аграріїв

Деякі ноу хау техніки для аграріїв

 

Останнім часом, у нашій країні, господарська техніка представлена у широкому загальному спектрі, де більшу частину списку, зайняла вбиральна, типу комбайнів. Уся вона потребує ремонту, тут на допомогу приходять запчастини New Holland та деталі інших виробників. Імпортна нова техніка справедливо заслуговує великий успіх серед аграріїв, завдяки надійності та економії пального. Тим більш що виробники цієї ланки тракторів, паралельно насичували ринок запчастинами, що зменшувала час простою. 

Також серед аграріїв великою популярністю відзначилися розпилювачі та тримачі насадок такої фірми, як Такнома. 

Що таке оприскувачі ?

Для деяких аграрних культур потрібен високий рівень обприскування, де повинні бути високоякісні розпилювачі. Тому дуже важливо правильно обрати цей тип техніки та насадок, для високого ефекту фітосанітарних дій. Існує декілька видів розпилювання при цьому для кожного використовується окрема насадка.

Розглянемо деякі з них:

  • для максимального покриття - плоскофакельні стандартні;
  • для обмеження дрейфу та забезпечуючи ідеальне покриття, розпилювач з індукцією низького тиску повітря;
  • при використанні добрив - рідкоазотні розпилювачі;
  • високоіндукційні розпилювачі високого тиску, які утворюють великі краплі.

Якщо обирати насадки одного бренду, наприклад, запчастини Tecnoma, заміна кожної буде дуже простою та швидкою. Усі тримачі розпилювачів повинні виготовлятись відповідно стандарту ISO. Ці пристрої, завдяки своїй формі та розміру, легко та швидко адаптуються майже до всіх розпилювачів, які існують у продажу. На тримачі зіркової форми утримується до п’яти елементів розпилювання, він витримує падіння, високий тиск та стійкий до хімічних речовин. Обертання проізводиться фіксоване у десяти положеннях. 

Якісне обприскування

Завдяки точності у виробництві та калібровці, кожний розпилювач перевірений витратоміром, дозволяє економити тим самим не нашкодивши аграрію. Велику увагу надано у деталях до фітингу штанг та поворотних муфт, що дозволяє суттєво зменшити перепади тиску та сприяє покращенню розподілу рідини. Також скрупульозно виробники ставляться до гнучких шлангів та їх надійності.

Висновком можна зробити те наскільки рідше аграрії стали звертатися по запчастини з появою якісних товарів.    

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: