Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відсторонений міський голова Чернігова Атрошенко намагається оформити опікунство над матір’ю та розлучається

Відсторонений міський голова Чернігова Атрошенко намагається оформити опікунство над матір’ю та розлучається

 

Владислав Атрошенко, якого рішенням Львівського апеляційного суду відсторонили від виконання обов’язків міського голови Чернігова 1 лютого, розлучається із дружиною та оформлює опіку над матір’ю. Два відповідних цивільних провадження розглядає Деснянський районний суд міста Чернігова.Так, перше засідання у справі опікунства, яке мало відбутися 7 лютого, не відбулося через повітряну тривогу. Захисник Атрошенка подав клопотання про розгляд справи без участі сторін. З ухвали судді Логвіної, опублікованої в реєстрі судових рішень 9 березня вбачається, що Атрошенко намагається оформити опіку над власною матір’ю.

Він просить суд призначити судово-психіатричну експертизу та визнати матір недієздатною через проблеми зі здоров’ям:

"Внаслідок свого захворювання вона потребує постійного догляду та нагляду", – пояснюється в ухвалі.
Суд задовольнив заяву Атрошенка та призначив проведення експертизи.

Як відомо, опікунство над безпорадним чи немічним родичем широко використовується в Україні чоловіками, аби уникнути призову до ЗСУ та для безперешкодного перетину кордону.

10 березня суддя Деснянського районного суду Рахманкулова слухала справу про розлучення подружжя Атрошенків. За словами помічниці судді, обидві сторони клопотали про проведення розгляду без їхньої присутності. Заяву про розлучення до суду подала дружина Ірина Атрошенко 17 лютого.

Згідно з даними з реєстру речових прав на нерухоме майно, за кілька днів до подання заяви (13 та 15 лютого 2023 року) Ірина Атрошенко отримала у власність чимало нерухомості. Зокрема: чотири земельні ділянки, три машиномісця, чотири квартири та три приватні будинки.

Gorod.cn.ua за матеріалами "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко

Добавить в: