Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Колишній міліціонер Микола Спутай у Куликівці розстріляв свою родину

Колишній міліціонер Микола Спутай у Куликівці розстріляв свою родину

 

Під час повномасштабного наступу на початку березня 2022-го року у Куликівці сталася страшна трагедія. Микола Спутай, колишній працівник місцевої райдержадміністрації, колишній міліціонер, розстріляв дружину Олену, донь­ку Вікторію і себе. Тяжко поранив хлопця своєї доньки, 21-­річного Дмитра Тищенка, який працює поліцейським. Знайомі родини розповідають, що сім'я була хороша, а Микола Спутай любив дружину і дітей. Припускають, що у нього не витримала психіка. Про це повідомляє газета "Вісник Ч" від 02.03.2023.

Зазначається, що інцидент стався після повернення з блокпосту Дмитра Тищенка, який зустрічався з донькою Миколи Спутая. Спутай важко переживав інформацію, яка описувала звірства, які творять росіяни, коли входять в населені пункти. Тож він взяв автомат (у нього була зброя, тому що вступив в тероборону) і з нього розстріляв свою сім’ю, аби родичі ні піддалися тортурам загарбників. Проте сталося так, що окупанти не зайшли в селище, більше того, допоки росіяни не відступили з Чернігівщини в ньому перебувало багато переміщених  осіб з обласного центру та навколишніх населених пунктів, адже весь цей час у Куликівці було тихо і навіть було вдосталь м'ясних виробів, через працююче там відоме підприємство "Куликівські ковбаси".На фоно Оксана Самборська зі своїм сином Дмитром, який вижив після того страшного дня

Оксана Самборська мати пораненого Дмитра розповіла, що Діма п’ять місяців лежав у лікарні. Уже одужав. Першу допомогу надали в куликівській лікарні, де зробили переливання крові, а потім 7 березня доправили у Чернігів. 10 днів хлопець був в обласній лікарні, потім повернувся додому в Куликівку. Декілька днів пробув удома і в нього відкрилася кровотеча.

Волонтери допомогли перевезти мати та сина у Київ. У столиці Дмитро лікувався 1.5 місяця в інституті Шалімова, не заживали свищі. Важкий стан був. Звідти їх стали відправляти додому, але Оксана добилася, аби сина поклали в госпіталь МВС у Києві, звідти знову перевели до Шалімова, де завдяки зусиллям лікарів і матері Дмитро пішов на поправку.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Куликівка, Спутай, Самборська

Добавить в: