Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалася з двома захисниками

Чернігівщина попрощалася з двома захисниками

 

5 березня Чернігівщина попрощалася з двома земляками, які загинули у мужній боротьбі за Незалежність Батьківщини! Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.Старший солдат Панковець Володимир Олександрович народився 1 червня 1995 року у селі Грабівка, що на Куликівщині. Навчався в Орлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, а після 9-го класу - в Куликівському професійному аграрному ліцей. Після його закінчення проходив строкову військову службу в лавах ЗС України, далі працював у Києві майстром будівельних робіт.

Влітку 2022 року чоловік долучився до оборонців Батьківщини, потрапивши на службу до військової частини А2120 на посаду командира гранатометного відділення. Протягом цих місяців він віддано боронив Україну, борючись за свободу та щасливе майбутнє українського народу.

На жаль, 25 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Діброва на Луганщині Панковець Володимир загинув. Батьки втратили єдиного сина.
Попрощалися з воїном на його Малій Батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.Солдат стрілець-снайпер Яструб Андрій Володимирович народився 31 жовтня 1978 року у Новгород-Сіверському. Після початку повномасштабної війни наш земляк взяв до рук зброю та став на захист територіальної цілісності та недоторканості України. Службу ніс у військовій частині А2167 та разом з побратимами мужньо виконував свій військовий та громадянський обов‘язок, даючи гідну відсіч ворожим окупаційним військам.

На жаль, 9 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині Андрій зник безвісти. Віднайти тіло полеглого воїна вдалося наприкінці лютого.

Попрощалися з Захисником в його рідному місті у Спасо-Преображенському монастирі, поховавши його на Центральному кладовищі.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Панковец, Яструб, захисники, прощання

Добавить в: