Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителі Атюші готові купити житло лікарю

Жителі Атюші готові купити житло лікарю

 

Ключовою темою недавньої зустрічі голови Коропської селищної ради Володими­ра Куніцина з жителями се­ла Атюша стали проблеми, з якими селяни стикаються в процесі отримання медич­них послуг. Люди скаржили­ся, що сімейні лікарі короп­ської лікарні, з якими вони уклали декларації, часто іг­норують телефонні дзвінки і не завжди толерантні до па­цієнтів. Були претензії і до роботи місцевої амбулаторії, зокрема щодо недоступності службового транспорту, який є в закладі.Селяни вимагали, щоб сімей­ні лікарі періодично приїжджали їх обслуговувати, адже в амбулаюрії тільки фельдшер. А в ідеалі хочуть, щоб у селі був свій сімейний лікар. Готові навіть своїм коштом придба­ти йому житло.

Наскільки це можливо? — запитую місцевого старосту Ста­ніслава Пилипця

— А чому ні? У селі понад 1 200 людей. Свою єдність та організо­ваність вони виявляли вже не раз.

Особливо після початку повно- масштабного вторгнення. В Атюші навіть діти відмовилися на свята від подарунків і солодощів та віддава­ли кошти на допомогу ЗСУ: тільки на Святого Миколая — 5 450 грн.

Директор школи Микола Свердлов постійно організовує різноманітні заходи, на яких зби­рають кошти на потреби наших за­хисників. Нещодавно передали 40 тисяч гривень, — розповіла відо­ма на Коропщині волонтерка Алла Шаповал.

Ще понад 82 тисячі гривень атюшани зібрали в цьогорічному лютому під час благодійного яр- марку-концерту «Я підтримую ЗСУ».
Так що заява старости *ми бу­демо старатися зробити все, щоб у селі був свій лікар» цілком може стати реальністю.

Принагідно запитую Станіслава Івановича, як розв’язалася пробле­ма забезпечення хлібом мешкан­ців хутора Лубенець (він належить до Атюшівського старостинського округу). Упродовж двох тижнів лю­ди розв’язували її хто як міг.
— Атюшівське споживче това­риство припинило возити туди хліб, мотивуючи своє рішенняя тим, що для них це збитково (на хуторі меш­кає всього 36 чоловік. — Авт.), — пояснює староста. — На сьогодні вихід знайдено — вже є домовле­ність із приватним підприємцем а Конотопа магазини якого працю­ють у сусідніх селах. Тепер він за­возитиме хліб і в Лубенець.

Джерело: газета “Гарт” від 02.03.2023,  Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атюша, лікар, житло

Добавить в: