Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прикордонника Максима Юрченка вже другий раз судять за наркотики

Радио

Прикордонника Максима Юрченка вже другий раз судять за наркотики

 

24 лютого 2023 року Деснянський районний суд м. Чернігова закінчив розгляд справи по обвинуваченню молодшого інспектора прикордонної служби 2 категорії групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби Юрченка Максима Володимировича у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Такі дії караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років)

Згідно з матеріалами судового розгляду 08 листопада 2022 року близько 9-ї ранку Максим Юрченко замовив через свій мобільний у Телеграмі 1 г.амфетаміну для власного вживання, вартістю 500 гривень.

Покупку оплатив через термінал «Іbох» на залізничному вокзалі у м. Славутич. О 10-й ранку отримав на телефон фото "закладки" (місце розташування дози амфетаміну).

О 10.30 ранку забрав товар біля пам`ятника на честь визволителів Чернігова від німецько-фашистських загарбників, що знаходиться поблизу будинку № 18 по проспекту Перемоги у м. Чернігові.На фото - місце де Юрченко забирав амфетамін

Зіп-пакет, всередині якого знаходилась психотропна речовина Юрченко переніс до автостанції по просп. Перемоги, 3 і сів на маршрутку до смт. Куликівка, аби дістатися тимчасового блокпосту № 15, що знаходиться у напрямку виїзду з м. Чернігова, за адресою: м. Чернігів, вул. Київське шосе, 1-6. Близько 16-ї години дня до Юрченка на блок-пост навідались працівники поліції, які вилучили у нього поліетиленовий зіп-пакет з амфетаміном.

Юрченко визнав свою винуватість і обираючи йому вид та міру покарання суддя Кузюра Микола Миколайович, врахував, що за місцем служби він характеризується негативно і вже двічі притягувався до адміністративної відповідальності за військові правопорушення.

Його визнали винуватим за ч. 1 ст.309 КК України та призначили покарання у виді 2-х років обмеження волі та звільнили від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком 1 (один) рік.

За 2 місяці до цього, - 2 грудня 2022 року Ріпкинський районний суд Чернігівської області також збирався для розгляду справи нерадивого прикордонника. Тоді справу по двом правопорушенням, передбаченими ч. 2 ст. 172-15 (недбале ставлення військової службової особи ) та ч. 1 ст. 172-20 КУпАП (Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів ) об`єднали в одне провадження 

Згідно з матеріалами справи Максим Юрченко 08.11.2022 о 19.30 на території Неданчицької с/о Любецької ОТГ Чернігівського району Чернігівської області, вчинив недбале ставлення до військової служби під час дії військового стану: перебуваючи в місці розташування резерву ВІПС залишив зброю №*** 450 шт. 5,45 мм набої, 3 магазини до нього, пістолет, 16 шт. 3 мм набої, 2 магазини до нього, 2 гранати РГД та 1 гранату Ф1, а також перебуваючи в прикордонному наряді РГК, був виявлений з ознаками наркотичного сп`яніння, що підтвердило медичне освідування лікарем наркологом КНП «ЧОПЛ».

Суддя Ріпкинського райсуду Павленко Ольга Владиславівна визнала Юрченка винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч 2 ст.172-15 та ч.1 ст.172-20 КУпАП, та постановила застосувати щодо нього адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі двохсот двадцяти семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 859 грн.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: наркотики, амфетамін, Юрченко, прикордонник

Добавить в: