Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові, з 1 березня обмежується рух транспорту вулицею Любецькою від Мазепи до Ріпкинської (оновлено)

У Чернігові, з 1 березня обмежується рух транспорту вулицею Любецькою від Мазепи до Ріпкинської (оновлено)

 

У Чернігові, з 1 березня цього року по 31 серпня мав би обмежитися рух транспорту вулицею Любецькою - від І.Мазепи до Ріпкинської. Це планувалось задля того, аби виконати ремонтні роботи з реконструкції водопроводу. У зв'язку з цим змінять свій рух автобусні маршрути №25, 26, 29 та тролейбусний 8Т.

28 лютого, близько обіду Управління ЖКХ Чернігівської міської ради повідомило на своїй сторінці у Фейсбук, що перекриття вулиці Любецької відтерміновується на кілька днів.
Про початок перекриття буде повідомлено додатково. Наразі схема перекриття проходить погодження в Управлінні патрульної поліції Чернігівської області. На час перекриття жителі Любецької та Масанів не зможуть скористатися тролейбусним маршрутом 8Т. Тролейбусним 8Т об'їжджатиме від зупинки вул.Малясова до вул.І.Мазепи з подальшим виїздом на Проспект Миру та далі за звичним маршрутом по Проспекту Перемоги, вул.І.Мазепи, Толстого до кінцевої зупинки міськлікарня №2.


Автобус №29, рухаючись від кінцевої зупинки "Автозавод" та вул.Незалежності здійснюватиме об'їзд перекритої ділянки, звертаючи з Любецької на вул.Мартина Небаби, потім виїжджатиме на Проспект Миру і далі рухатиметься за своїм звичним маршрутом. У зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно за схемою об'їзду.

Автобус №25, прямуючи від кінцевої зупинки Курсанта Єськова змінюватиме свій маршрут від вулиці Тероборони (колишня вул.Гагаріна), звідти повертатиме на вул.Старобілоуську, виїжджатиме на вул.Жабинського, на вул.Івана Мазепи і далі за звичним маршрутом до кінцевої зупинки завод "Силікат".

Автобус №26 від кінцевої зупинки вул.Ціолковського об'їжджатиме перекриту ділянку. звертаючи з вул.Тероборони на вул.Старобілоуська, далі рухатиметься по вул.Жабинського, вулицею Івана Мазепи, звідти
на Проспект Миру, далі за звичним маршрутом. У зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно за схемою об'їзду.

Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецька, транспорт, ремонт, водопровід

Добавить в: