Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові пройдуть безкоштовні тренінги з домедичної допомоги

Радио

У Чернігові пройдуть безкоштовні тренінги з домедичної допомоги

 

Команда громадської організації “Агенція міських ініціатив” рада повідомити, що триває реєстрація на безкоштовні тренінги з надання домедичної допомоги. Вони відбудуться 5, 19 та 26 березня у Чернігові.Навчання орієнтоване на освітян, молодь, представників місцевої влади, активних громадян, журналістів.

Захід організовує громадська організація “Агенція міських ініціатив” за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».

Навчання безкоштовне, але попередня реєстрація обов'язкова. Щоб взяти участь, заповніть реєстраційну форму на зручну для вас дату і тему:

5 березня — “Перша домедична допомога при ДТП” (торгово-офісний комплекс "Black Wood Tower", вул. Київська, 11).

Форма реєстрації https://forms.gle/iKPM3y1LM5YWpu9TA


19 березня — “Перша домедична допомога при травмах” (Агенція регіонального розвитку, вул. Преображенська, 12).

Форма реєстрації https://forms.gle/94jMWxwy7KXhj71A9

26 березня — “Перша домедична допомога при ДТП” (Агенція регіонального розвитку, вул. Преображенська, 12).

Форма реєстрації https://forms.gle/dcr9S1Km9CWA3di37

Відібрані учасники отримають листи-підтвердження на вказані у реєстраційній формі електронні адреси. Група складатиметься з 20 осіб, з якими працюватимуть два тренери. Передбачається багато вправ, тому одягайтесь зручно.

Увага! Навчання триває з 10.00 до 18.00. Тому просимо реєструватися тих, хто може бути присутнім увесь день. Наприкінці тренінгу учасники отримають у подарунок аптечки, які під час тренінгу навчаться правильно комплектувати.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медики, допомога, тренінг

Добавить в: