Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Лісники Корюківки придбали комбайн, який заміняє роботу 10-х людей

Лісники Корюківки придбали комбайн, який заміняє роботу 10-х людей

 

У Корюківці тепер може перероблятися абсо­лютно вся деревина, яка годиться для опалення з минулорічного грудня в міськрадівському кому­нальному підприємстві “Корюківкаліс” налагоди­ли виробництво деревної тріски. Зараз її використовують для опалення бюджетних установ і частини міських багатоповерхівок.Фото з сайту "Сусіди Сіті"

Для населення підприємство реалізує дрова, їх заготівля значно прискорилась із недавнім при­дбанням універсального лісозаготівельного комбайна з харвестера (від англійського harvester — збиральна машина, комбайн). Нова техніка виконує кілька операцій - здійснює валку дерев обрубку суків, трелювання, сортування. Іще одна її перевага - здатність працювати у важкодоступних (зокрема в заболочених) місцях. За словами працівників підприємства, харвестер - за результатами роботи замінює більш ніж 10 працівників, якби вони пра­цювали вручну.

Серед інших технічних новацій підприємства - електронний облік деревини, оснащення транспор­ту, що працює на заготівлі й вивезенні лісу. GPS- навігаторами для контролю за їхнім рухом тощо.

У КП “Корюківкаліс” працює понад 140 людей. Середня зарплата за минулий рік склала 11,3 тис. грн. А отриманий у 2022 му дохід перевищив 44 млн. грн.

Джерело: газета "Гарт" від 23.02.2023, Ганна ЮХИМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, комбайн, лісгосп

Добавить в: