Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олександр Ломако заявив, що сьогодні Верховна Рада «покінчить» з Чернігівською міськрадою

Олександр Ломако заявив, що сьогодні Верховна Рада «покінчить» з Чернігівською міськрадою

 

23 лютого у Верховній Раді планують поспіхом розглянути питання наділення Чернігівської міської військової адміністрації повноваженнями міської ради.Про це повідомив у Фейсбук секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако. Він звернувся до народних депутатів не підтримувати це рішення, щоб не знищити обрану громадою владу в Чернігова.

«Завтра Раду змушуватимуть поспіхом знищити обрану громадою владу в Чернігові. За інформацією, яку я щойно отримав від народних депутатів України, завтра на засідання профільного комітету ВР виноситься проект Постанови про ліквідацію працюючого місцевого самоврядування в Чернігові та наділення створеної міської військової адміністрації повноваженнями міської ради, виконавчого комітету та міського голови одночасно (!!!). Прошу народних депутатів України не голосувати за питання наділення Чернігівської міської військової адміністрації повноваженнями міської ради та її виконавчого комітету», - заявив Олександр Ломако.


Він зазначив, що питання планується винести на розгляд в останній момент.

«Офіційно проект Постанови ще не зареєстрований. Враховуючи, що питання, м‘яко кажучи, сумнівне, його вноситимуть в останній момент перед засіданням комітету та ВР. Це робиться для того для того, щоб потім оперативно «проштовхнути» в сесійній залі», - зазначив Ломако.

Чернігівська міська рада, у свою чергу звернулася до депутатів Верховної ради, аби ті не голосували за дане питання, також повідомляється, що копію цього звернення Ломако надіслав послам G7 та країн, що підтримували впровадження децентралізації в Україні.

Джерело: ТСН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міькрада, Ломако

Добавить в: