Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина Ведмідь отримала модульний будинок, вартістю 20 тисяч євро

Родина Ведмідь отримала модульний будинок, вартістю 20 тисяч євро

 

У селі Більмачівка на Ічнянщині, силами благодійників та міської влади встановили модульний будинок для постраждалої родини Ведмідь. Навесні минулого року, внаслідок прицільного потрапляння російського снаряда, родина втратила власний дім. Без житла залишились мати, батько та їх троє дітей. Цій та ще одній постраждалій родині з Більмачівки придбати житло допомогли благодійники.Rotary-club столиці, залучив кошти ротарійців з Японії, з фонду реагування на катастрофи "Rotary-International".


Лариса Мілова заступниця Ічнянського міського голови:
- У нас постраждало 456 об'єктів і 31 родина залишилась без житла. Це дуже важка ситуація і ми постійно працюємо над допомогою будівельними
матеріалами, гуманітарною допомогою, постійно на зв'язку з волонтерами, благодійниками, які можуть надати допомогу будь-яку, від матраців та ковдр до продуктів харчування і гігієни, аби покращити життя цих людей.

Встановлений будинок має 4 модулі. Його вартість - 20 тисяч євро. В ньому є усі зручності, побутова техніка та речі найпершої потреби.

Нові модульні будинки постраждалі родини отримують у власність. Їх урочисте вручення заплановане на 25 лютого. 


Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ведмідь, Більмачівка, Мілова, будинок, благодійники

Добавить в: