Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Одразу два обранці Сновської міськради відмовились від депутатства

Радио

Одразу два обранці Сновської міськради відмовились від депутатства

 

Одразу два депутати Сновської міськради містянин Сергій Виблов (від ВО «Батьківщи­на») та житель Смяча Віталій Остроухов (від ОПЗЖ) подали заяви про дострокове скла­дання депутатських повноважень. Їх розглянуть на найближчій сесії.Причини своїх рішень депутати в заявах не вказали Через це у громаді поширюються різ­ні чутки. Вони посилюють і без того напружену обстановку.

Моє рішення головним чином пов'язане з виробничою діяльністю підприємства, — го­ворить у відповідь на моє прохання прояснили ситуацію Сергій Виблов. Він очолює ТОВ «Древосновськ», яке займається розпилюванням сушінням і первинною обробкою столярної де­ревини Після вторгнення попит на продук­цію гаки/ підприємств, як наше, на внутрішньо­му ринку різко знизився. Багато ринків інших держав теж втрачено. Тому значна частина де­ревообробних підприємств України припини­ла роботу. Щоб не допустити закриття -Древосновська», зараз треба докладати максимум зу­силь, що забирає багато часу. З огляду на це я не в змозі повноцінно виконувати як депутатські, так і обов 'язки голови постійної комісії (з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг. — Авт.).

Священник Віталій Остроухов теж посила­ється на зайнятість — зараз він один на 6 прихо­дів, більшість із яких — на Городнянщині

Ще одна, названа обома, причина — вік (їм по 50). Мовляв, час давати дорогу молодим ін­ші причини, які спонукали депутатів достроково скласти повноваження, озвучені не були.

Джерело: газета "Гарт" від 09.02.2023, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Остроухов, Виблов, Сновськ, міськрада, депутат

Добавить в: