Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Як проходила перша сесія Чернігівської міської ради без Атрошенка

Як проходила перша сесія Чернігівської міської ради без Атрошенка

 

З тригодинною перервою через повідомлення про замінування: так пройшла перша сесія міськради з часу відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади. Правоохоронці шукали по кабінетах вибухівку, не знайшли. Відтак сесію продовжили через кілька годин та депутати проголосували усі вісім питань порядку денного. Які очікування у самих депутатів від року роботи без Атрошенка, та чи переїхав в його кабінет Олександр Ломако, який тепер виконує обов’язки міського голови – розповідаємо в матеріалі.В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако
говорить, що Атрошенко попросив зняти табличку з дверей свого кабінету. А все, що було в кабінеті, говорить, там і лишилося, і додає: зі свого кабінету в кабінет Атрошенка пересідати не збирається.

"Кабінет – це місце, де я працюю. Мені в ньому комфортно і точно перші думки, які були пов’язані з тим, що я буду виконувати обов’язки міського голови, не стосувалися кабінету, і я точно не збираюся змінювати місце, де я працюю".

Олександр Ломако тепер тимчасово виконує обов’язки міського голови Чернігова. Так вирішили депутати на сесії. В залі зареєструвався 31 з 42 обранців. Про відсторонення Атрошенка депутати з його фракції-монобільшості "Рідний дім" кажуть так."Замінити Владислава Анатолійовича ніхто не зможе, але я вважаю, що це буде не гірший керівник, ніж Владислав Анатолійович", – говорить В’ячеслав Летута."Наша команда буде єдиною і активно працювати на громаду міста, і виконувати всі ті завдання, які ставлять перед нами мешканці міста, а особливо зараз, під час воєнного стану", – каже Вікторія Овчаренко.

Чи вплине відсторонення Атрошенка на роботу міської ради, опозиційна до нього депутатка Марина Рейко прокоментувала так.


"У мене є бажання, щоб вплинуло, і в мене є пропозиція, буду сьогодні давати запит, щоб одну якусь комісію віддали опозиції. Щоб опозиція могла теж впливати на життя громади. Вже два з половиною роки опозиція права голосу не має".

А от на питання, чи зможе Олександр Ломако рівноцінно замінити Владислава Атрошенка, висловила власні побоювання.

"Сесію назад, коли були голосування по Ялівщині, пан Атрошенко з Кличко кудись від’їхали і його не було на сесії, фактично сесію вів пан Ломако. Мені це не сподобалось. Він переходив межі. Він з людьми, які прийшли на сесію поговорити, сказати свою точку зору, він їх перебивав, принижував, поводився так, як насправді пан Атрошенко себе ніколи не веде".

Олександр Ломако каже, для нього поки збільшилося тільки відчуття рівня відповідальності. З Атрошенком тримати зв’язок він продовжує.

"Він в неробочий час проводив збори колективу. – Тобто ви на зв’язку? – Так, регулярно, звичайно. – Чи заходить він у міську раду? – Так, кілька разів заходив. Йому не заборонено заходити. Він не проводить тут наради. Не дає вказівок, але переговорити з кимось з людей або забрати речі, нічого в цьому страшного я не бачу".

Депутати встигли проголосувати друге питання, що стосувалося умов оплати праці Олександра Ломако, як надійшло повідомлення про замінування будівлі міської ради.Правоохоронці майже три години перевіряли приміщення. Вибухівки у міській раді правоохоронці не знайшли, сесію продовжили, депутати проголосували всі питання.

Нагадаємо, міського голову Чернігова Владислава Атрошенка на рік відсторонили від займаної посади. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду. Таким чином, суд частково задовольнив клопотання Атрошенка. Він скасував додатковий штраф у 3 400 гривень, який наклав Яворівський районний суд, але залишив в силі штраф у 6 800 гривень та підтвердив відсторонення Атрошенка від посади на рік. Це рішення оскарженню не підлягає.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, сесія, Ломако

Добавить в: