Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сергій Сулим, який обчистив сейф магазину «Mega Sale» у Масанах буде сидіти 5 років

Сергій Сулим, який обчистив сейф магазину «Mega Sale» у Масанах буде сидіти 5 років

 

14 листопада 2022 року близько 13 години 30 хвилин чернігівець Сергій Сулим, за його словами, вирішив провчити свою співмешканку з якою начебто посварився напередодні, та забрав гроші з магазину в якому вона працювала. Сам магазин «Mega Sale» розташований в мікрорайоні Масани, належить ФОП Макуха Марина Володимирівна, вона і заявила про крадіжку та проходила потерпілою у кримінальній справі, яку 31 січня цього року закінчив розглядати Новозаводський суд.Дана подія мала місце 14 листопада 2022 року в обідній час. Сергій прийшов до своєї коханої і поки вона була в одному залі магазину, він пройшов через інший та потрапив до підсобного приміщення, де знаходився сейф з грошима. Відчинив сейф наявним у нього дублікатом ключа та забрав всі наявні грошові кошти, які були у двох запечатаних пакетах та один пакунок перев`язаний гумовою стрічкою, всього було 298 000 гривень. Викрадені гроші поклав собі під куртку та вийшов з магазину.

Знав, що вказані грошові кошти належать господарці торгівельного закладу Марині Макусі. Також вказав, що про наявність сейфу у магазині та його місце розташування йому було відомо, оскільки під час активних бойових дій у м.Чернігові він разом із співмешканкою дбали про збереження майна цього магазину, коли власниця виїхала. Тоді ж він і зробив дублікати ключів від магазину та сейфу про всяк випадок, без відома власника.

На суді обвинувачений пояснив, що після викрадення грошей він направився до квартири, яку щойно винайняв, змінивши місце проживання. Чекав дзвінка від співмешканки, щоб нормально з нею поговорити, після чого думав повернути гроші на місце. При цьому підтвердив, що змінив телефон та його номер. Зазначив, що частину викрадених грошей витратив на власні потреби, це приблизно 15 000 гривень, а також придбав автомобіль ВАЗ 2107 за 35 000 гривень, частину грошових коштів обміняв на валюту - долари США.

На четверту добу після вчинення крадіжки на його зйомну квартиру прийшли працівники поліції, в ході проведення обшуку він добровільно видав грошові кошти 220 380 грн, що залишились, тим самим, вважає, частково добровільно відшкодував завдану шкоду потерпілій, а також при обшуку було вилучено наявні у нього документи на автомобіль, ключі та 500 доларів США.

Цивільний позов потерпілої Марини Макухи обвинувачений визнав частково, оскільки останній повернуті грошові кошти в розмірі 220 380 гривень.

Сергій Сулим визнав свою провину, розкаювався. Вказано, що він розлучений, не працює, є членом ГО «Ветеранське братерство», де позитивно характеризується і має погашену судимість.

Суддя Яременко Ірина Володимирівна визнала Сергія Сулима винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 185 КК України (Крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років)  та призначила покарання у виді п`яти років позбавлення волі.

Також суддя призначила стягнути з обвинуваченого на користь Марини Макухи 68 130 грн. (недостаючі кошти до суми, яку він викрав та витрати на правничу допомогу). Підприємиця також хотіла, аби куплений Сулимом ВАЗ теж передали їй у якості компенсації, але виявилось, що машина записана на іншу людину, а обвинувачений не має ніяких документальних прав нею розпорядажтися, тож арешт з автівки зняли і постановили повернути її власнику.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сулим, Макуха, Масани, крадіжка

Добавить в: