Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Багатодітна родина Туревських просить небайдужих людей допомогти відновити пошкоджений будинок

Багатодітна родина Туревських просить небайдужих людей допомогти відновити пошкоджений будинок

 

Багатодітна родина Туревських просить небайдужих людей допомогти відновити постраждалий від обстрілів "Градами" будинок. Про війну багатодітна мама Ірина дізналась від чоловіка.Ірина Туревська:

- Я прокинулася, а чоловік сказав, що почалась війна. Звичайно, як всі люди я пішла в магазин, аби купити дитячого харчування, засоби гігієни. Прийшовши додому не розуміла, доки не почались конкретні обстріли, а вночі злітали літаки. Дуже було страшно.

Через постійний страх за життя дітей Ірина прийняла рішення поїхати до квартири на вул.Любечській, але і там не відчувала себе у безпеці, адже багатоповерхівка знаходиться неподалік від будинку по вул.Чорновола, який 3-го березня постраждав від авіаудару. Тому Ірина з дітками евакуювалася з Чернігова.

Ірина Туревська:
- Ми виїхали, забрали з собою маму чоловіка, тому що я б просто не справилась з діточками, бо вони маленькі. Доїхавши туди, все в душі наче притихло, бо спокійно. Але скоро подзвонив сусід Слава і сказав, що наш будинок зруйновано повністю. Ми навіть не повірили, поки не приїхали додому.
- Побачили, що нема куди повертатися мамі моїй, було дуже важко, боляче. Вона довго не могла прийти до тями і навіть не розмовляла.До початку повномасштабного вторгнення родина проживала у будинку на Лісковиці. Ірина мати 4 дітей працює офіціанткою. А чоловік Ірини до хвороби працював на СТО. Зараз він не має змоги працювати за станом здоров'я, лікарі поставили йому діагноз: міжхребцева грижа. Він проходив
лікування, але все одно живе з постійним болем під час руху.

Ірина зверталась до відомої громадської організації "Бо можемо", але і тут втрутилась зла доля. Коли зідзвонилась з керівництвом, щоб обговорити умови взаємодопомоги, то наступного дня
захворіла дитина і довелось з нею лягти в лікарню.

Зараз родина разом з дітками проживає в 1-кмнатній квартирі разом з батьками.

До відшкодування коштів державою, за зруйноване росіянами майно може пройти багато часу. Сім'я ж мріє відбудувати батьківський будинок, аби мати змогу жити там. Вони шукають допомоги у благодійних фондів та різних організацій.
Для тих, хто має змогу допомогти багатодітній родині нижче публікуємо реквізити та контакти.

Картковий рахунок: №UA723535530000026201501081669
Отримувач: Туревська Ірина Василівна
+38 093 518 01 23 Ірина ТуревськаДжерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Лісковиця, будинок, допомога, Туревська

Добавить в: