Де взяти гроші до зарплати

 

«Позич троячку до зарплати». Напевно, багато людей старшого віку з ностальгією згадують цю фразу, яку вони чули не один раз на роки своєї молодості. Давно канули в лету ті часи, коли на три карбованці можна було протягнути кілька днів до зарплати. Сучасна молодь, яка знає про часи СРСР лише з чуток і не може уявити, що можна було купити на зелену «троячку» в радянському продовольчому магазині.

Ні в якому разі не рекламуємо радянські часи, а лише озвучуємо факти. За часів СРСР буханець сірого хліба коштував 16 копійок, білого хліба – 20 копійок, кілограм цукру – 78 копійок, кілограм картоплі – 7 копійок, фруктове морозиво – 7 копійок, «Каштан» – 28 копійок. Проїзд у метро та автобусі коштував 5 копійок, тролейбусі – 4 копійки, трамваї – 3 копійки. На одну копійку можна було випити склянку газованої води або купити одну коробку сірників. Дзвінок по телефону коштував 2 копійки. Цікаво, що озвучені ціни були актуальні по всій території СРСР, крім Далекого Сходу.

Але досить ностальгії, поговоримо краще про те, де можна взяти грошей до зарплати в двадцятих роках двадцять першого сторіччя.


Позичити у знайомих

Це найпростіший, найнадійніший і найшвидший спосіб вирішити свої невеликі часові фінансові труднощі. Проблем лише полягає в тому, що серед вашого оточення набагато більше знайомих, які також потребують грошей, а не готові їх позичати.

Але, навіть, якщо у людини є трохи «зайвих» грошей, вона далеко не завжди погодиться їх вам позичити, дотримуючись відомої приказки – «хочеш втратити друга, дай йому грошей». Тому позичити грошей до зарплати у знайомих, родичів, друзів можна далеко не завжди.

Взяти кредит у банку

Банківський кредит з кожним роком отримати стає все складніше та складніше. Справа в тому, що банківські установи дуже скрупульозно і виважено підходять до питання кредитування своїх клієнтів, ставлячи в основу мінімізацію ризиків подібних операцій. Отримати кредит у банку можуть лише офіційно працевлаштовані особи, які мають відповідний дохід, документально підтверджений. Та й на оформлення банківського кредиту найчастіше йде не один день. І точно ніхто не йтиме в банк за кредитом, якщо йому потрібна невелика сума на короткий період.

Ломбард

Ломбард є реальною альтернативою банківським кредитам і має низку істотних переваг. Кредитору не треба доводити свою платоспроможність. Від нього лише потрібна наявність паспорта та заставна цінність. Якщо позичальник вчасно розрахується за кредитом, взятим у ломбарді, ніхто за ним «бігати» не буде. Ломбард продасть з аукціону заставну річ і погасить кредит. Все просто та зручно. Єдиний нюанс – далеко не всі мають щось, що можна було б закласти в ломбард. При цьому треба розуміти, що ломбард реально дасть у кращому разі відсотків 20 від оціночної вартості застави.

МФО

Мікрофінансові організації з'явилися відносно недавно, близько десяти років тому, але встигли набути надзвичайної популярності у населення. Зараз МФО є не лише найкращим варіантом «перехопитися грошима до зарплати», але й найчастіше єдиним. Кредит у https://mistercash.ua/kredit-do-zarplaty/ можна оформити в режимі онлайн, у будь-який час, протягом 30 хвилин. Гроші буде зараховано на банківську картку клієнта, від якого потрібно лише одне – вчасно погасити отриманий кредит.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: